Başkan Yusuf Garip, öğrenci evine konuk oldu

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Yusuf Garip, iftarda Pamukkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenim gören öğrencilerin evine konuk oldu. İftarı öğrenci evinde gönül sofrasında açan Başkan Garip, meslektaş adayı gençlerle uzun saatler sohbet etti, öğrenim hayatı, kariyer yolculuğu ve mesleki tecrübelerini paylaştı.

Başkan Yusuf Garip, öğrenci evine konuk oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Av. Yusuf Garip, Pamukkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenim gören öğrencilerin iftar davetini geri çevirmedi. Adalet Mahallesi’nde oturan öğrencilerin evine iftar öncesi giden Başkan Garip, çorbayı onlarla birlikte hazırladı, öğrencilere birlikte iftar sofrasını kurdu. Ramazan ayında gönül sofrasında öğrencilerle birlikte orucunu açan Başkan Garip, sonrasında koyu bir sohbetin içine girdi. İkram edilen çayların eşliğinde öğrencileri dinleyen Başkan Garip, meslektaş adaylarıyla hukuk başta olmak üzere birçok konuda fikir alışverişinde bulundu. Öğrenim hayatından kesitler anlatan, hukuk dersleriyle ilgili başından geçen anıları aktaran, kariyer yolculuğu ve mesleki tecrübelerini paylaşan Başkan Garip, uzun saatler gençlerle sohbet etti. Öğrencilerden Ramazan Durmuş, davetlerini kırmayıp, evlerine konuk olan Başkan Garip’i ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Bizim için unutulmaz bir gün, anı oldu. Doyumsuz bir sohbet yaşadık. Tecrübelerini dinledik. Öğrenim hayatımıza, kariyer planlamamıza hayat tecrübesi ile ışık oldu. İnşallah kısa zamanda tekrar bir araya gelme fırsatı yakalarız” dedi.

“ÖĞRENCİLİK ANILARIM CANLANDI”

Öğrenci evine konuk olmanın, mübarek ayda oruçları gençlerle birlikte açmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Garip; “Üniversite yıllarıma adeta geri döndüm. Öğrencilik anılarım tazelendi. Güçlü Türkiyemizin yarınları gençlerimizin, Pamukkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenimlerine devam eden öğrencilerimizin evine iftarda konuk olmak bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Vatanımızın dört bir köşesinden gelen geleceğin hukukçuları gençlerimizle, meslektaş adaylarımızla buluşmak gerçekten güzel bir anı oldu. Onların enerjisi, farkındalıklarının yüksek olması, öz güvenleri ülkemizin geleceğinin emin ellerde olduğunu gösteriyor. Gençlerimiz ülkemizin en önemli gücü. Gençlerimiz devir alacakları bayrakları en üst noktaya çıkaracak, muasır medeniyetler seviyesine ülkemizi taşıyacaklar. Allah, Türk gençliğini her daim başarılı kılsın. Kutlu yolunuz, tertemiz alnınız ve güzel bahtınız ilelebet açık olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER