BAŞKAN ZOLAN BIYIK BIRAKTI

BAŞKAN ZOLAN BIYIK BIRAKTI

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bıyık bıraktı. Bakan Nihat Zeybekci ve Denizli Milletvekili Şahin Tin’in bıyık bırakmalarının ardından bu kez de Başkan Zolan bıyık bıraktı. Alp Market Yenişehir Şubesi açılışında arkadaşlarımızın dikkatini çeken Belediye Başkanı Osman Zolan’ın bıyıklı yeni imajı, hemen fotoğraf karelerine yansıdı.

YENİ YILA BIYIKLI GİRDİ
Zolan, “Daha çok belli değil, aslında fotoğraf için erken” esprisi yaptı. Öte yandan siyasi isimlerin “bıyık modasına”, Denizli Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Cahit Özkan da katılmış ve hem bıyık hem de sakal bırakmıştı. Denizlili politikacıların “bıyık merakı” ile ilgili ayrıntılı yazı önümüzdeki günlerde bu köşede…

ERTEMUR; DENİZLİ CHP’DE YİNE VE YENİDEN
CHP Deniz İl Kongresi’nde sandıklar açıldı. 3 adayın yarıştığı seçimde; delege oylarının 303'ünü alan A.Rıza Ertemur CHP Denizli İl Başkanı oldu.. Böylece Ali Rıza Ertemur CHP Denizli İl Başkanlığı koltuğuna 3’üncü kez oturmuş oldu. Bir dönem de milletvekili seçilerek parlamentoda görev yapan CHP İl Başkanı Ertemur'u 267 oy alan eski İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ve 36 oy alan Azmi Ermiş izledi..

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221