BAŞKAN ZOLAN ÇALIŞMALARINI İHRACATÇILARA AKTARDI

BAŞKAN ZOLAN ÇALIŞMALARINI İHRACATÇILARA AKTARDI

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan Sayın Zolan; Denizli ile ilgili hayata geçen, yapım aşamasında olan ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli İhracatçılar Birliği’ni (DENİB) ziyaret etti. DENİB Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan Başkan Zolan; Denizli ile ilgili hayata geçen, yapım aşamasında olan ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

Denizli’nin sanayi kenti olduğuna değinen Başkan Zolan, Denizli’nin üretim ve ihracatla büyümeye devam etmesinin önemini vurguladı. Ziyarette konuşan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı bu ay gerçekleştirdikleri Yönetim Kurulu Toplantısı’nda ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Zolan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Kocasert, “Bugün yaklaşık 170 ülkeye ihracat gerçekleştiren Denizli, yurt dışından gelen konuklarını da yoğun bir şekilde ağırlamaya devam ediyor. Teleferikten sosyal aktivitelere, kış sporlarından Pamukkale’ye kadar birçok farklı etkinliğin yapılabileceği, doğal güzellikleri barındıran, konaklama ve ulaşım imkânlarının her geçen sene daha da geliştiği Denizli, bu özellikleriyle ihracata olan pozitif katkısını sürdürüyor” dedi. 

MÜLAYİM CENGİZ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER