BAŞKAN ZOLAN; “GENÇLİK DEMEK, ‘HAZİNE’ DEMEKTİR”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından bu yıl 7.’si gerçekleştirilen Geleneksel Denizli Liselerarası Münazara Turnuvası başladı. Gençlerin bir ülkenin geleceğini oluşturduğunu ifade eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Gençlik demek; ‘hazine’ demektir" dedi.

BAŞKAN ZOLAN; “GENÇLİK DEMEK, ‘HAZİNE’ DEMEKTİR”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilen Geleneksel Denizli Liselerarası Münazara Turnuvası başladı. Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Eğitim Fakültesi’nde gerçekleştirilen turnuvanın açılış programına; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak, davetliler ve öğrenciler katıldı. Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak, liseler arası münazara turnuvasının 7'ncisini düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, her projelerinde gençlerden desteklerini esirgemeyen Başkan Osman Zolan'a teşekkür etti.

“GENÇLİK DEMEK; ‘HAZİNE’ DEMEKTİR”

Kent Konseyi çatısı altında gençler, kadınlar, engelliler ve çocuklarla ilgili faaliyet yürüten meclislerin önemli projeler gerçekleştirdiğine dikkat çeken Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Gençlik Meclisimizin yapmış olduğu projelere de destek olmaya devam ediyoruz” diye konuştu. Gençlerin bir ülkenin geleceğini oluşturduğunu ifade eden Başkan Osman Zolan, “Gençlik demek; ‘hazine’ demektir. Gençlerimizin donanımını artırmak ve daha özgüvenli olma noktasında katkı sağlamak için Gençlik Meclisimiz bu turnuvayı gerçekleştiriyor. Burada fikirler yarışacak, gönüller bir olacak. Münazaranın sizlere çok büyük katkılar sağlayacağını düşünüyorum” diye konuştu. Turnuvada il merkezi ve ilçelerden gelen toplam 40 takım yarışacak.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER