Başkan Zolan ilçe ziyaretlerini sürdürüyor

İlçe programları kapsamında Güney İlçesi’ni ziyaret ederek hemşehrileriyle kucaklaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçenin her geçen gün daha da geliştiğini vurgulayarak; "Güney'de hizmet destanları yazmaya devam ediyoruz" dedi.

Başkan Zolan ilçe ziyaretlerini sürdürüyor

İlçe ziyaretlerini sürdüren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bir dizi ziyaret ve program için Güney İlçesi’ne gitti.

Başkan Zolan’ın Güney ilçe ziyaretine Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Tombal, belediye meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Aydın, Seval Gebeş, Ömer Faruk Özer ve beraberindekiler eşlik etti.

Başkan Osman Zolan ziyaret kapsamında ilk olarak Güney Belediyesi’ne konuk oldu. Denizli'nin büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte Güney İlçesi’nde uzun yıllardır bekleyen kadim sorunlara el attıklarını vurgulayan Başkan Osman Zolan, “2014 yılından itibaren Güneyimizin sorunlarını ilçe belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemizle el ele vererek ortadan kaldırmaya gayret ettik” dedi.

"GÜNEYİMİZE HİZMET ETMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUM"

Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Çok şükür, altyapısıyla, üst yapısıyla, yollarıyla, parklarıyla, restore edilen binalarıyla birçok güzelliği ortaya çıkardık. Hizmet destanları yazmaya devam ediyoruz. Güney ilçemizin başta Güney Şelalesi olmak üzere kendine ait birçok güzellikleri var. Kaliteli üzüm üretimi, son zamanlarda revaçta olan kekik üretimi başarıyla devam ediyor. Güneyimiz tarımı, kültürü, ekonomisi kısacası her yönüyle güzelleşiyor, gelişiyor." Güney ilçesinde büyük bir uyum içerisinde çalışıldığını belirten Başkan Zolan, "Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Güneyimize hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. Meclis üyelerimiz ve tüm teşkilatımızla birlikte inşallah bundan sonra da Güneyimizin sorunlarını çözmeye devam edeceğiz" dedi.

KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEDİ, VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Başkan Zolan daha sonra meclis üyelerinin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı yaptı. Esnafı da ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Zolan, bir süre vatandaşlarla sohbet edip, dertlerini dinledi, ilçedeki oda başkanlarıyla bir araya geldi. Yeni Mahalle’de Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin döşediği kilit parke taşı çalışmalarını inceleyen Başkan Zolan, burada işçilerle birlikte bir süre kilit parke taşı döşedi. Başkan Zolan, program kapsamında AK Parti Güney İlçe Teşkilatı ile de bir araya gelerek ana kademe, kadın, gençlik kolları yönetimleri ve mahalle başkanlarıyla buluştu. MHP Güney İlçe Başkanı Hakan Ertekin ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret eden Başkan Zolan, mahalle muhtarlarının istek ve önerilerini dinledi. Başkan Zolan ayrıca ilçede görev yapan Büyükşehir Belediye personeli ile bir araya geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER