Başkan Zolan; “İşadamı ve sanayicilerimizle yürüyüşümüz devam edecek”

Denizli Makine Sanayici İşadamları Derneği'ni (MAKSİAD) ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Organize Makine Sanayi Bölgesi’nin çalışır hale gelmesini istediklerini vurgulayarak, "İşadamı ve sanayicilerimizle yürüyüşümüz devam edecek, onların önünü açmak için katkılarımız sürecek" dedi.

Başkan Zolan; “İşadamı ve sanayicilerimizle yürüyüşümüz devam edecek”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, Denizli Makine Sanayici İşadamları Derneği'ni (MAKSİAD) ziyaret etti. Başkan Osman Zolan'a MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı, yönetim kurulu üyeleri ve işadamları eşlik etti. MAKSİAD Başkanı Sarı, burada yaptığı konuşmada, bugüne kadar kendilerinden desteklerini esirgemeyen Başkan Zolan'a teşekkür ederek, "Başkanımız Osman Zolan, bizlere destek sağlamaya da devam ediyor. Programımıza katılımı ve bizlere olan destekleri için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim" dedi.

"NEREDEN NEREYE GELDİĞİMİZİN CANLI TANIKLARI SİZLERSİNİZ"

Program için MAKSİAD Başkanı Sarı ve yönetimine teşekkür eden Başkan Osman Zolan, Denizli'de hayata geçirdikleri yatırımları anlattı. Başkan Zolan, "Çok şükür Denizlimiz her geçen gün ileriye gidiyor. Nereden nereye geldiğimizin canlı tanıkları sizlersiniz. Daha yapılması gereken işler alınması gereken mesafeler var. İnşallah bu yürüyüşümüzde Allah'ım nasip eder halkımız da teveccüh gösterirse Denizlimizin ihtiyaçlarını gidermeye, şehrimize güzellikler katmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

MAKİNE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'NE DESTEĞE DEVAM

Organize Makine Sanayi Bölgesinin çalışır hale gelmesini istediklerini vurgulayan Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu: "Orayla ilgili sizlerin talebi doğrultusunda katkı sağlamaya çalışıyoruz. İnşallah bundan sonra da katkılarımız, sizlerle beraber yürüyüşümüz devam edecek. Çünkü sizin yürüyüşünüz Denizli'nin yürüyüşüdür. Sizin güçlü olmanız Denizli'nin gücüdür. Size verdiğimiz, sanayicimize verdiğimiz desteklere, Denizlimizde yaşayan tüm insanımıza vermiş olduğumuz destek olarak bakıyorum. Hep birlikte güzel işler yaptık başardık. İnşallah tekrar birlikte başarırız diyorum. Allah'ım hepimizin yar ve yardımcısı olsun."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211