BAŞKAN ZOLAN  “MİLLETİN İRADESİ TECELLİ ETTİ”

24 Haziran Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde milletvekili olarak seçilip mazbatalarını alan 27. Dönem AK Parti Denizli Milletvekilleri; Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök ile birlikte AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkan Osman Zolan, “Milletin iradesi tecelli etti. Çok şükür sizlerde Denizlimizi temsil edeceksiniz. İnşallah Denizlimize hizmet edeceksiniz. Allah’ım hayırlı ve uğurlu eylesin, yolunuz açık olsun.” dedi.

BAŞKAN ZOLAN  “MİLLETİN İRADESİ TECELLİ ETTİ”

24 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri’nden milletvekili olarak seçilip, mazbatalarını alarak göreve başlayacak olan; 27. Dönem AK Parti Denizli Milletvekilleri; Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök ile birlikte AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 24 Haziran seçim sonuçlarının millet iradesini yansıttığını söyledi. Başkan Osman Zolan, “Milletin iradesi tecelli etti. Çok şükür sizlerde Denizlimizi temsil edeceksiniz. İnşallah Denizlimize hizmet edeceksiniz. Allah’ım hayırlı ve uğurlu eylesin, yolunuz açık olsun. Denizlimizin sorunlarına, taleplerine, ihtiyaçlarına sizlerle birlikte inşallah güzel çözümler ortaya koyacağız” dedi. Başkan Osman Zolan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ve milletvekillerine teşekkür etti.

“EGE VE TÜRKİYE’DE ÖRNEK KENT; DENİZLİ”
Denizli Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerin gurur duyulan pek çok hizmete imza attığını söyleyen AK Parti Denizli İl Başkanı Filiz, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışını, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’nin belediye başkanlığı döneminde başlayan süreci, sizler başarılı bir şekilde devam ettirdiniz. Denizli Ege’nin vizyon şehri oldu. Siyasette de, yerel yönetimlerde devizyon kent oldu” dedi. Filiz, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin projeleriyle Ege ve Türkiye’de örnek bir kent olduğunu belirterek Başkan Osman Zolan’a teşekkür etti.

“SİZLERE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm kurumların ortak hizmetler gerçekleştirdiğine dikkat çeken AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, “Hamdolsun, Büyükşehir Belediyemizin, en ücra mahallelere kadar uzanan yatırımlarını, hizmetini ve vatandaşlarımızın memnuniyetini gördük” dedi.  Başkan Osman Zolan’ın vatandaşların taleplerine büyük bir cesaret ve kararlılıkla hizmet götürdüğünü vurgulayan Özkan, “24 Haziran zaferlerimizde, Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimizin katkısı büyüktür. Sizlere yürekten teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“GÜZEL BİR ÇALIŞMA ÖRNEĞİ, BİRLİKTELİĞİ VE GÜCÜNÜ ORTAYA KOYDUK”
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları nedeniyle saha çalışmalarında gurur duyduklarını ifade eden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Osman Zolan’a teşekkür etti. Tin, Denizli’nin temsilcisi olarak, Ankara’da Denizli’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü; “Seçim sürecinde vermiş olduğunuz destek ve çalışmalarınızdan dolayı ayrıca çok teşekkür ederim. Güzel bir çalışma örneği, birlikteliği ve gücünü ortaya koyduk” dedi.

“YEREL YÖNETİMLERİMİZ ÜLKEYE SINIF ATLATIYOR”
Yerel yönetimlerin yaptığı hizmetlerle merkezi idarenin üstündeki yükü aldığını ifade eden AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları nedeniyle tebrik etti. Yıldız, “İlimizle alakalı üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Belediyeciliğin iyi yapıldığı yerde medeniyet vardır. Yerel yönetimlerimiz ülkeye sınıf atlatıyor. Merkezi idarenin de yükünü alıyor. İnşallah sizlere de her konuda destek olmak isteriz” şeklinde konuştu.

“DENİZLİ MENFAATİ İÇİN HEP BERABER ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Başkan Osman Zolan’ın‘Merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak’ sözünün hayata geçtiğini belirten AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, bunu Denizli’nin en ücra mahallesinde bilegördüklerini ifade etti.Ök, “Büyükşehir’in geldiğini ilçelerimiz hissetmiş, yolları, kilit parke taşları, yüzme havuzları ve pek çok hizmetiyle bunu hissetmişler. Bundan sonraki süreçte Denizli menfaati için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER