BAŞKAN ZOLAN: 'TÜRKİYE DENİZLİ'DEN BAHSEDİYOR '

BAŞKAN ZOLAN: 'TÜRKİYE DENİZLİ'DEN BAHSEDİYOR '

‘Benim Mahallem’ projesi kapsamında Bahçelievler, Başkarcı ve Karahasanlı Mahalleri’nde ikamet eden kadınlarla bir araya gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, amaçlarının dünyada parmakla gösterilen bir şehir haline gelmek olduğunu belirterek, "Bugün Türkiye Denizli’den bahsediyor" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ‘Benim Mahallem’ projesi kapsamında Bahçelievler, Başkarcı ve Karahasanlı Mahalleleri'nde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Servergazi Parkı'nda düzenlenen etkinliğe, Başkan Osman Zolan'ın yanı sıra Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen ve kadınlar katıldı. Başkan Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin tüm mahallelerde, herkesle temas etmeye gayret ettiğini belirterek, "Hep beraber bu şehre hizmet etmek için çalışıyoruz" dedi. Denizli'nin öncelikli sorunlarından başlayarak tüm ihtiyaçlarını tek tek giderdiklerine dikkati çeken Başkan Zolan, "Yaptığımız yatırımlarla Denizlimiz daha iyi daha güzel hale geldi. Amacımız dünyada parmakla gösterilen bir şehir haline gelmek" dedi.

DENİZLİ, EN HIZLI GELİŞEN ŞEHİR
"Bugün Türkiye Denizli’den bahsediyor" diyen Başkan Osman Zolan, "Denizli, en güzel, en hızlı gelişen şehir olarak görünüyor. Bunu hep beraber yaptık, sizler destek vermemiş, bizlerin yanında durmamış olsaydınız, bu işlerin altından kalkmamız mümkün değildi” diye konuştu. Denizli'de yaptıkları yatırımları tek tek anlatan Başkan Osman Zolan, özellikle su tasarrufu konusunda kadınları uyardı. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER