BAŞKAN ZOLAN: 'ÜLKEMİZE VE BAYRAĞIMIZA SAHİP ÇIKACAKSINIZ'

BAŞKAN ZOLAN: 'ÜLKEMİZE VE BAYRAĞIMIZA SAHİP ÇIKACAKSINIZ'

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi "Eğitim İçin El Ele" projesi kapsamında yer alan öğrenci ve aileleriyle bir araya geldi. Gençlere altın değerinde tavsiyelerde bulunan Başkan Zolan, “Ülkemize ve bayrağımıza sahip çıkacaksınız" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin düzenlediği ‘Eğitim İçin El Ele’ projesi kapsamında eğitim gören öğrenci ve aileleri Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile bir araya geldi. Kayalar Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe; Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak, Eğitim için El Ele projesinde yer alan eğitmen, öğrenci ve aileleri katıldı. Eğitim için El Ele projesini 10 yıl önce başlattıklarını ve bugüne kadar başarıyla sürdürdüklerini ifade eden Başkan Osman Zolan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak eğitim konusunda her türlü katkı sağlıyoruz. Üniversitede okuyan gençlerimiz Eğitim İçin El Ele kapsamında kendilerine ayıracak oldukları zamanı, kendilerinden sonraki gençlerin eğitimi için harcıyor. Bu çok güzel" diye konuştu.

“ÜLKEMİZE, BAYRAĞIMIZA SAHİP ÇIKACAKSINIZ”
Gençlerin asla unutması gereken bazı değerler olduğuna dikkat çeken Başkan Zolan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ülkemize ve bayrağımıza sahip çıkacaksınız. Gelecekte inşallah bu bayrak sizlerde olacak ve bu ülkeyi omuzlarınızda taşıyacaksınız. Bu yükü taşımaya da hazır olmanız lazım. Milli, manevi değerlerimiz ve tüm güzelliklerimizle inşallah yarını daha güzel yapmak için koşmaya da hazır olmanız gerekiyor.”

“PARMAKLA GÖSTERİLEN ŞEHİR: DENİZLİ”
Denizli Milletvekili Şahin Tin ise, Başkan Osman Zolan'ın bugüne kadar çok güzel hizmetlere imza attığını vurgulayarak, "Altyapı, üstyapı, yollar, parklar gibi bir çok hizmet Denizli’yi farklı kılan, vizyon ve misyon katan en güzel yatırımlardır. Ege Bölgesi’nde ve Türkiye’de parmakla gösterilen, bugün Avrupa şehirlerini aratmayan çok güzel bir şehirde yaşıyoruz. Bunun kıymetini çok iyi bilelim. Tebrik ediyoruz, Allah razı olsun başkanımızdan, meclis üyelerimizden ve emek verenlerden, aynı şekilde hizmetlerinin devamını diliyoruz” dedi. Konuşmaların ardından Denizli Milletvekili Şahin Tin, Başkan Osman Zolan ve gençler hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER