Başkan Zolan Yarender Standın’da

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde 3’ncüsü gerçekleştirilen, kitap fuarında, Denizlili şair, yazar, sanatçıların standını ziyaret etti.

Başkan Zolan Yarender Standın’da

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde 3’ncüsü gerçekleştirilen, Ege’nin en büyük kitap fuarında, Denizlili şair, yazarlar, sanatçıların standını ziyaret etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Yaren-Der Kültür-Sanat ve Turizm Derneği üyelerinin kitaplarını, Doğuş Müzik Yapımcılık AŞ’nin  sanatçılarının yaptığı albümleri inceledi.

Başkan Zolan “Doğuş Müzik Yapımcılık A.Ş. Müzik yapımcılık sektöründe Denizli’de ilk ve tektir. Denizlimizin gururudur. Yaptığı harika albüm ve klipleri çok beğendim. Yarender’in bünyesinde çok değerli şair-yazar arkadaşlarımız var. Duyguların tamamen kitaba dönüşmesini hayranlıkla gördüm. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi

Yarender Kültür-Sanat ve Turizm Derneği Başkanı İskender Doğan “Yarender olarak Denizlili ve Ege li tüm şair-yazarlara kapımız açıktır. Amacımız kültürümüze hizmettir. Okuyan toplum, bilinçli toplum için çalışmalar yürütüyoruz. Standımızı ziyaret eden Başkan Osman Zolan’a teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER