Başkan Zolan’dan çocuklara anlamlı karne hediyesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen ‘Keloğlan ve Sihirli Tavuk’ oyunu yarıyıl tatili boyunca tüm çocuklara “ücretsiz” olarak gösterilecek. Başkan Osman Zolan, “ Çocuklarımız karnelerini aldı ve tatilleri başladı. Biz de çocuklarımızın daha verimli bir tatil geçirmeleri için Keloğlan ve Sihirli Tavuk oyunumuzu ücretsiz olarak sahneleme kararı aldık. Bu sayede çocuklarımıza tiyatroyu sevdirmeyi ve kültürel anlamda da kendilerini geliştirmesini istiyoruz” dedi.

Başkan Zolan’dan çocuklara anlamlı karne hediyesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sergilenen ‘Keloğlan ve Sihirli Tavuk’ adlı tiyatro oyunu; 20-23-26-28 ve 30 Ocak’da çocuklara özel ücretsiz gösterilecek. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın sömestr tatiline giren öğrenciler için hediyesi olan oyun Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda sergilenecek.

Oyun için alınacak ücretsiz biletler; tiyatro.denizli.bel.tr üzerinden e-bilet ile veya gişelerden temin edilebilecek. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “ Çocuklarımız karnelerini aldı ve tatilleri başladı. Biz de çocuklarımızın daha verimli bir tatil geçirmeleri için Keloğlan ve Sihirli Tavuk oyunumuzu ücretsiz olarak sahneleme kararı aldık. Bu sayede çocuklarımıza tiyatroyu sevdirmeyi ve kültürel anlamda da kendilerini geliştirmesini istiyoruz” dedi. Oyun, 20-23-26-28 ve 30 Ocak tarihlerinde saat 14.00'de oynanacak.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER