BAŞKAN ZOLAN'DAN GAZETECİLER CEMİYETİ'NE ZİYARET

BAŞKAN ZOLAN'DAN GAZETECİLER CEMİYETİ'NE ZİYARET

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Saat mefhumu gözetmeksizin, 7 gün 24 saat çalışan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan Başkan Zolan, basın mensuplarına başarılar diledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarete, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, yönetim kurulu üyeleri ve cemiyet üyesi basın mensupları katıldı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün tarihçesini anlatan Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, “Buradan bir müjde paylaşmak istiyorum. 2009 yılında yaptığımız 1. Kristal Horoz Basın Ödülleri Yarışması'nın ikincisini Denizli Büyükşehir Belediyemizle birlikte yapacağız. Bize her türlü desteği veren, bugün de bizleri unutmayıp ziyaretimize gelen Başkan Osman Zolan’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

“GAZETECİLİK ÇOK ZOR MESLEK”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, saat mefhumu gözetmeksizin, 7 gün 24 saat çalışan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Başkan Zolan, “Sıcak-soğuk, yaz-kış demeden çalışıp halkımızın haber alması adına gece gündüz gayret gösteriyorsunuz.  Gönülden, içinizden gelmezse yapılması çok zor olan bir mesleğe sahipsiniz. Hiçbir meslek dalı 24 saat esaslı, her an her şey olabilecek noktada değil. Her zaman hazır olmak durumundasınız. Sizlere kolaylıklar diliyor, mesleğinizi huzurlu, mutlu ve en iyi şartlarda yerine getirmenizi temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

"KRİSTAL HOROZ BASIN ÖDÜLLERİ YARIŞMASI’NI MECLİS GÜNDEMİMİZE ALDIK”
Denizli Büyükşehir Belediyesinin her zaman basın mensuplarının yanında olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, "Kristal Horoz Basın Ödülleri Yarışması’nı meclis gündemimize aldık. İnşallah olumlu bir sonuç çıkacaktır. Gününüz hayırlı olsun, yarınınız bugünden daha güzel olsun inşallah“ diye konuştu. Başkan Zolan, konuşmasının ardından gazetecilere Büyükşehir Belediyesinin Denizli'de yaptıkları yatırımları anlattı. Başkan Zolan daha sonra günün anısına Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Boyacı’ya çiçek takdim etti.

 

MUHAMMET KARAÇAY-DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER