Başkan Zolan’dan halk gününe davet

Her ayın ilk çarşamba günü vatandaşların istek, öneri ve dertlerini dinlediği halk günü buluşmalarına devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, çarşamba günü saat 09.00'da hemşehrileriyle bir araya gelecek.

Başkan Zolan’dan halk gününe davet

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, pandemi dolayısıyla ara verdikleri halk günü buluşmalarına devam ediyor.

Normalleşme süreciyle birlikte her ayın ilk çarşamba günü düzenlediği Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Günü buluşmalarında vatandaşların istek, öneri ve dertlerini dinleyen Başkan Osman Zolan, çarşamba günü saat 09.00'da hemşehrileriyle bir araya gelecek. Denizli Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler biriminde vatandaşların istek, öneri ve dertlerini dinleyecek Başkan Zolan, salgın nedeniyle ara verdikleri halk günü buluşmalarının ikincisini düzenlediklerini belirterek, “Denizli'ye ilişkin söyleyecek sözü olan tüm vatandaşlarımızı halk günümüze bekliyorum. Vatandaşlarımız burada randevu almaksızın benimle görüşüp dertlerini ve taleplerini iletme imkanı bulacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER