BAŞKANIN KİRLİLİK İSYANI!

BAŞKANIN KİRLİLİK İSYANI!

Bozkurt Belediyesi’nin geçen yıl düzenlediği piknik alanındaki kirlilik Başkan Birsen Çelik’i isyan ettirdi. Çelik, “Çöp konteynerine 30 metre mesafede atıkları bırakmak ayıptır” dedi.

Bozkurt ilçe merkeziyle bitişik olan ormanlık alan geçtiğimiz yıl Bozkurt Belediyesi tarafından düzenlenerek piknik alanına dönüştürüldü.

Alana her 30 metreye bir çöp konteyneri konup, piknikçiler için 50 ızgara yeri, çok sayıda masa konuldu. Havaların ısınmasıyla piknik alanı rağbet görmeye başladı. Ancak, burada görülen kirlik Başkan Birsen Çelik’i isyan ettirdi.

Çelik sosyal paylaşım sitesinde, “Doğa,bize miras değil, gelecek nesillerden emanettir. Bu fotoğraflar bugün güzel ilçemize ait çamlık piknik alanında çekilmiştir. Lütfen bu konuda daha duyarlı olalım. Başka Bozkurt yok” ifadelerini kullandı.

Çelik, “Kirliliği görünce insanın içi acıyor. Ayıptır, günahtır. Bazı insanlarımız 30 metre mesafede bulunan çöp konteynerine alkol şişeleri ile diğer atıklarını atmıyor, olduğu yere bırakıyor. Bu da kirliliğe neden oluyor. Bozkurt insanına medeniyet yakışır. Bunu yapanların doğruyu görüp bir daha yapmamalarını temenni ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER