BAŞKARCI DÜĞÜN SALONU'NDA İLK DÜĞÜN HEYECANI

BAŞKARCI DÜĞÜN SALONU'NDA İLK DÜĞÜN HEYECANI

Merkezefendi Belediyesi tarafından Başkarcı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan düğün salonu, hafta sonunda gerçekleştirilen ilk düğünle hizmete girdi. Düğün salonunda ilk nikâhı, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu kıydı. Merkezefendi Belediyesi, ilçede projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Bu projelerden bir tanesi daha hizmete girdi. Başkarcı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Merkezefendi Belediyesi Hatice Kulaklı Düğün Salonu, Arzu ve Mehmet Emin Keskin çiftinin düğünü ile açıldı. İlk düğünün nikâhını da Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu kıydı.

Başkan Subaşıoğlu, Merkezefendi Belediyesi Başkarcı Hatice Kulaklı Düğün Salonu’nda dünya evine giren Arzu ve Mehmet Emin Keskin çiftini tebrik ederek bir ömür boyu mutlu olmaları temennisinde bulundu.

ÇEŞİTLİ ORGANİZASYON İMKÂNI SUNULUYOR
Yaklaşık 400 kişilik bir kapasiteye sahip olan Merkezefendi Belediyesi Başkarcı Hatice Kulaklı Düğün Salonu’nda, düğün, sünnet, kına, toplantı, konferans gibi birçok etkinlik yapılabilecek. Organizasyonlar için ise Merkezefendi Belediyesi’nin 0258-265-38-88 dâhili 162-163 numaralı telefonlarından irtibat sağlanacak. Aynı zaman düğün salonun alt katı ise pazaryeri olarak hizmete girdi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211