Başkarcı Mahallesi’nin çehresi değişiyor

Merkezefendi Belediyesi tarafından Başkarcı Mahallesi’nde başlatılan yeni meydan alanı ve kapalı pazar yeri yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendimizin çehresini değiştirerek güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Başkarcı Mahallesi’nin çehresi değişiyor

Merkezefendi Belediyesi ilçe genelindeki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Merkezefendi Belediyesi tarafından Başkarcı Mahallesi’ne yeni meydan alanı ve kapalı pazar yeri kazandırılacak. Proje çerçevesinde bin 444 metrekarelik alan içerisinde yeni meydan alanı ve iki kattan oluşan içerisinde muhtarlık, kapalı pazar yeri, çok amaçlı salon ile kafeteryanı’n yer aldığı 754,80 metrekarelik kapalı alan bulunuyor.

Merkezefendi Belediye Fen İşleri Müdürlüğünce yapılan meydan düzenlemesi ve kapalı pazaryeri inşaatının Ağustos ayı sonunda tamamlanması planlanıyor. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çalışmaların başladığı bölgede incelemelerde bulunarak, görevlilerden bilgi aldı. İlçeyi güzelleştirmeye devam ettiklerini belirten Başkan Doğan, “Başkarcı Mahallemize yepyeni bir pazar yeri kazandırırken, mahallemize yakışır güzellikte bir meydan düzenlemesi için çalışmalarımız başladı. Hemşehrilerimizin talepleri ve yapmış olduğumuz çalışmalar kapsamında mahallemize modern bir görünüm kazandıracağız. Daha kullanışlı, daha güzel bir meydan ve kapalı pazaryerini en kısa zamanda tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine açacağız. Merkezefendimizin çehresini değiştirerek güzelleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER