Başsavcı Altındağ uğurlandı

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Kararnamesi ile Şanlıurfa’nın Birecik Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Acıpayam Cumhuriyet Başsavcısı Sefa Altındağ için veda yemeği düzenlendi.

Başsavcı Altındağ uğurlandı

Acıpayam Cumhuriyet Başsavcısı Sefa Altındağ, son çıkan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Kararnamesi ile Şanlıurfa’nın Birecik Cumhuriyet Başsavcılığı’na atandı. Acıpayam Kaymakamlığı, Başsavcı Altındağ için Acıpayam Belediyesi Ucarı Göl Park Dinlenme Tesisi’nde veda yemeği düzenledi. Etkinliğe; Kaymakam Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem ve adliye personeli katıldı. Etkinlikte konuşan Başkan Şevkan, “Kaymakamımız Sayın Gürbüz Saltaş ve adliye personelimizin katılımlarıyla Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Kararnamesi ile Şanlıurfa Birecik Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Sefa Altındağ için düzenlenen veda yemeğinde bir araya geldik. İlçemizde görev yaptığı süre içerisindeki başarılı çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

“Acıpayam’da görev yapmak büyür bir mutluluk”

2018 Kasım Ayı’nda ilçede göreve başlayan Başsavcı Altındağ, bugün yeni görev yerinde olacak. Etkinlikte konuşan Başsavcı Altındağ, “Acıpayam’da görev yapmak benim için büyük bir mutluluktur. Görev sürecinde desteklerinden dolayı ilçe protokolümüze teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER