“Bayram alışverişinde, esnafımızı tercih edelim”

Vatandaşa önemli bir çağrıda bulunan Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan; “Bayram alışverişimizi esnafımızdan yapalım; destek olalım. Desteğinizle bu bayram, onlar için de bayram tadında bir bayram olsun. Biz, birlikte güçlüyüz; birlikte varız. Gelin Denizlimize kazandıralım" dedi.

Denizli Ticaret Odası Başkanı (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi örnek bir açıklama yaptı; halktan bayram alışverişini şehir esnafından yapmasını istedi.

Üreticiden satıcıya ve tüketiciye kadar tüm unsurların ticarette aynı zincirin halkaları olduğuna dikkat çeken Başkan Erdoğan, pandemiden dolayı ilan edilen sokağa çıkma yasakları ve kısıtlamaları ile esnafın zor günler yaşadığını hatırlattı.

Başkan Erdoğan, “Bizler oda olarak, valiliğimizle koordinasyon halinde elimizden geldiğince üyelerimizin yanında olmaya ve işletmelerini açık tutmaya çalıştık. O günler inşallah artık geride kaldı. İstemeden birbirimizden uzaklaşmış hatta kopmuştuk. Ancak, şimdi yeniden yan yana gelebildiğimiz günlere döndük. Sevgili hemşehrilerim, biz oda olarak, pandemi sürecinde elimizden geldiğince esnafımızın yanındaydık. Şimdi sıra sizde… Gelin desteğinizle bu bayram, onlar için de bayram tadında bir bayram olsun. Ramazan ayı içinde esnafımızı yalnız bırakmadınız. Ramazan Bayramı alışverişimizi de esnafımızdan yapalım. Onlara destek olalım; Denizlimize kazandıralım. Böylelikle birlik ve beraberliğimizi de koruyalım. Unutmayalım; biz, birlikte güçlüyüz; birlikte varız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2022, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER