“Bayramlar dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği müstesna günlerdir”

Deva Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınlayarak vatandaşların mübarek Kurban Bayramını kutladı.

“Bayramlar dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği müstesna günlerdir”

Başkan Kırar mesajında şu ifadelere yer verdi; “Yardımlaşma,dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bir mübarek Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı,insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği müstesna günlerdir.

Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve kişisel sevinçlerin toplu mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, ikili ilişkileri çoğaltmak için önemli birer fırsattır. Bu anlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız.Bu vesileyle, başta Denizli’lihemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam Âleminin Kurban Bayramını kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun ülkemize,milletimize,tüm insanlığa barış,huzur,mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2022, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER