Bayramoğlu; “Boşa geçirecek vaktimiz yok, yapacak çok iş var”

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 23. Olağan Genel Kurulu öncesinde Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı düzenleyen Denizli Meslekte Birlik Grubu’nun Başkan Adayı Hüseyin Bayramoğlu, “İş başa düştü. Boşa geçirecek vaktimiz yok ve yapacak çok iş var” dedi.

Bayramoğlu; “Boşa geçirecek vaktimiz yok, yapacak çok iş var”

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 26 Mayıs’ta seçime gidiyor. 23. Olağan Genel Kurul yapacak olan Mali Müşavirler Odası’nda seçimlerinde; 5 grup yarışacak ve bin 250 üye oy kullanacak. Seçimler öncesinde Hüseyin Bayramoğlu başkanlığındaki Denizli Meslekte Birlik Gurubu, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması gerçekleştirdi. Gurup adına konuşan Bayramoğlu “26 Mayıs 2019 tarihinde odamızda 23. Seçimli Olağan Genel Kurulu yapacağız. Denizli Meslekte Birlik Grubu olarak siz meslektaşlarımızdan aldığımız güçle, daha iddialı, daha kararlı ve daha da büyük projelerle sizlere hizmet etmek amacı ile seçimlere katılacağımızı meslek kamuoyuna bildiririz. Meslek itibarımız hak ettiği yere gelecektir. Devrim niteliğindeki projelerimiz etrafında tüm meslektaşlarımızın birlik içinde olacağına hiç kuşkumuz bulunmamaktadır. Kısaca ben ve arkadaşlarım meslekte birlik olarak yıllardır mesleğimizin ve meslektaşlarımız sorunları ve çözüm yolları noktasında hep üretmek adına zaten çalışıyorduk ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“YAPACAĞIMIZ ÇOK İŞİMİZ VAR VE BİZLER HAZIRIZ”

Başkanlık sonrası gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgiler veren Bayramoğlu, ortak akıl çerçevesinde çalışacaklarını söyledi. Bayramoğlu “Her uğraşa rağmen haklarımız için, ayağa kalmamız gerekiyorsa kalkılacaktır, yürünecek yol varsa yürünecek, söylenecek söz varsa da mutlaka söylenecektir. Kamuoyu oluşturmayan hiçbir meslek kalmamışken bizlerin sus pus her söyleneni ve isteneni yapan bir meslek grubu olmaktan çıkaracak şekilde Türkiye de kamuoyu oluşturma vakti gelmiştir ve geçmektedir. Yapacağımız çok işimiz var ve bizler hazırız. Artık bir üç sene daha boşa geçirilecek ne vaktimiz kaldı ne de mecalimiz. Meslektaşını dinleyen, anlayan, yarasına merhem olabilecek olan bir anlayışta kararlı cesur ve icraat basiretiyle hizmet vakti gelmiştir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER