Baytur'dan Çardak Havaalanı açıklaması! Denizli Çardak Havaalanı taksi krizi ne zaman bitecek? Taksici sorunu ne zaman çözülecek?

Çardak Havalimanı’nda yaşanan gelişmeler hakkında yazılı basın açıklamasında bulunan Baytur Seyahat Acentesi Genel Müdürü İsmail Bay; “Havalimanı ve Denizli arasında taşımacılık yapan taksilerin sözleşme hükümlerine uygun olmayan çalışmaları nedeniyle sözleşmeleri yetkili merciler tarafından fesih edilmiştir. Bu kapsamda sadece sözleşmesi fesih edilen taksilerin hizmeti sonlandırılmıştır” dedi.

Baytur'dan Çardak Havaalanı açıklaması! Denizli Çardak Havaalanı taksi krizi ne zaman bitecek? Taksici sorunu ne zaman çözülecek?

Baytur Seyahat Acentesi Genel Müdürü İsmail Bay, Çardak Havalimanı’nda yolcu taşıma ile ilgili yaşanan gelişmeler hakkında yazılı basın açıklamasında bulundu. Açıklamasında Genel Müdür Bay; “Son zamanlarda Denizli Çardak Havalimanı arasında otomobille taşımacılığın yapılamadığı yönünde kamuoyuna yanlış ve yanıltıcı beyanlar verilmekte, bu konuda vatandaşlarımız yanlış yönlendirilmektedir. Belirtildiği şekliyle otomobil tarzı araçlarla verilen hizmetin sonlandırıldığı doğruyu yansıtmamaktadır. Havalimanı ve Denizli arasında taşımacılık yapan taksilerin sözleşme hükümlerine uygun olmayan çalışmaları nedeniyle sözleşmeleri yetkili merciler tarafından fesih edilmiştir. Bu kapsamda sadece sözleşmesi fesih edilen taksilerin hizmeti sonlandırılmıştır” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZA YASAL VE OTOMOBİL TARZI ARAÇLARIMIZLA ULAŞIM HİZMETİ VERİYORUZ”

Şirketin 20 yıldır hizmet verdiğinin altını çizen Genel Müdür Bay; şunları aktardı: “Bay-tur şirketi olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle; kaliteli bir taşımacılık anlayışıyla vatandaşlarımıza evinden havalimanına, havalimanından evine, yasalara uygun yetki belgeli, otomobil tarzı araçlarımızla ulaşım hizmeti veriyoruz. Verilen hizmet günümüz tekniğine uygun, kaliteli, Denizli halkına yakışır, ViP standartlarında ve daha uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Halkımızın yanlış beyanlara itibar etmemelerin, doğru bilgi için mesai saatleri içinde 08:30-20:00 saatleri arasında 444 2 807 nolu telefonumuzdan merkez ofise bağlanarak, mesai saatleri dışında 0541 728 35 82 nolu telefon numaralarımızdan bize ulaşarak daha kaliteli hizmetin tarafımızdan alınabileceğini bilmelerini isteriz.”

“VATANDAŞLARIN MAĞDUR OLACAĞI BİR HUSUS BULUNMAMAKTADIR”

Çardak Havalimanı ile Denizli arasında yolcu taşımacılığındaki hizmetin devam ettiğinin altını çizen Genel Müdür Bay; “Havalimanı, Denizli arasında otomobille taşımacılıkta vatandaşların mağdur olacağı bir husus bulunmamakta ve otomobille taşıma hizmeti kesintisiz devam etmektedir. Bu yönde yapılan asılsız beyan ve yorumlara vatandaşların itibar etmemelerini istiyoruz. Bu açıklama kamuoyunu bilgilendirme amaçlı yapılmıştır” diye konuştu.

GÜRKAN GÖK

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat özyürek
murat özyürek - 2 yıl Önce

havaalanında bir tane taksi yok.. yaşan bir açıklama olmuş.. hiç taksi yok burada

SIRADAKİ HABER

banner220

banner221