BBP’liler şenlikte bir araya gelecek

Büyük Birlik Partisi ile Alperen Ocakları tarafından bu yıl 4. Kez ‘Yayla Şenliği’ düzenlenecek. 1 Ağustos Pazar Günü Kefe Yaylası’nda yapılacak, şenlik saat 11.00’de başlayacak. Şenliğe BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Alperen Ocakları Vakfı Genel Başkanı Samet Bağcı da katılacak.

BBP’liler şenlikte bir araya gelecek

Denizli’de bu hafta sonu Büyük Birlik Partisi (BBP) ve Alperen Ocakları tarafından bu yıl 4. Kez ‘Yayla Şenliği’ düzenlenecek. Pazar günü Kefe Yaylası’nda yapılacak şenlik, saat 11.00’de başlayacak.

Şenliğe; BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Alperen Ocakları Vakfı Genel Başkanı Samet Bağcı da katılacak. BBP İl Başkanı İsmail Karateke, üç bin kişinin katılması beklenen şenliğe herkesi davet etti. Parti olarak daha önce Karataş Piknik Alanı’nda ve Çamlık Mesireliği’nde üç kez büyük katılımla şenlik düzenlediklerini söyleyen Başkan Karateke, pandemi yasakları nedeniyle yayla şöleni yapamadıklarını ifade etti. Başkan Karateke, “BBP olarak her sene düzenlediğimiz yayla şenliğinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Bizler iki yıldan bu yana pandemi nedeniyle birbirimizden uzaklaştık. Aileler birbirinden uzaklaştı. Bu vesile ile insanların kaynaşabilmesi, maske, mesafe hijyen kurallarına uyarak hep beraber Kefe Yaylası’nda 4’üncüsünü düzenleyeceğimiz geleneksel yayla şenliğimize tüm Denizli halkımızı davet ediyoruz. Çocuklarımızı eğlendireceğimiz, palyaçolar, atlar, develer, dondurmalar, oyuncaklarla çocuklarımızı eğlendireceğiz. Aynı zamanda Ozan Ünsal ve Ozan Erhan Çerkezoğlu katılımıyla konser düzenleyeceğiz. Sayın Genel Başkanımız Mustafa Destici Bey’in de bizleri onurlandıracağı yayla şenliğimize sizleri de tekrar tekrar davet ediyorum” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER