Belediye başkanından vatandaşlara çağrı!

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ilçede yaşamasına rağmen ikametgâhları başka il ve ilçelerinde olan hemşehrilerine çağrıda bulundu.

Belediye başkanından vatandaşlara çağrı!

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ilçede yaşamasına rağmen ikametgâhları yerlerde bulunan hemşehrilerine çağrı yaptı.

Başkan Arslan; “Her geçen gün büyüyen, gelişen ve dönüşen Çamelimizin daha faz la gelişmesi ve belediyemizin daha fazla hizmet sunabilmesi için var olan nüfusun arttırılmasına yönelik olarak ilçede yaşamasına rağmen, ikametgâhları başka il ve ilçelerinde olan esnaf, öğrenci, memur ve işçi kardeşlerimizin mağduriyet yaşamamaları için ikametgâhlarının yaşadığı ilçede olmasına özen göstermeleri gerekiyor.  İlçemizin daha iyi hizmet alabilmesi ve kalkınması için güçlü kaynağa ihtiyaç var. Buda sizlerin ikametgâhlarını ilçemize almasıyla mümkün olacaktır. İkametgâhlarınızı e-Devlet üzerinden alabilirsiniz. Çameli’nde yaşayan vatandaşlarımızın ikametgâhlarını yaşadığı yere almalarını kendilerinden rica ediyoruz. Her bir vatandaşımızın yaşadığı merkeze katkı sağlamasını bekliyoruz. Tüm hemşerilerimin gerekli hassasiyet ve özeni göstererek örnek vatandaşlığın gereğini yerine getireceğine inanıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER