BELEDİYE ÇALIŞANLARI 1 MAYIS'I BAŞKANLA BİRLİKTE KUTLADI

BELEDİYE ÇALIŞANLARI 1 MAYIS'I BAŞKANLA BİRLİKTE KUTLADI

Buldan Belediyesi çalışanları, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı Belediye Başkanı Mustafa Gülbay’la birlikte kutladılar. 
Belediye Konutları’nda bulunan Mustafa Kemal Atatürk Parkı’nda buluşan Belediye Başkanı Gülbay ve çalışanlar, birlikte kahvaltı yaptılar. 
Tüm şehitler için yapılan saygı duruşu ve ardından birlikte söylenen İstiklal Marşı’nın ardından, etkinliğe eşi Müjgan Gülbay'la birlikte katılan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay kısa bir konuşma yaptı. 
Öncelikle emeğin ve dayanışmanın bayramı olan 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle belediye çalışanlarının ve tüm emekçilerin bayramını kutlayan Gülbay, Buldan Belediyesinin, kısıtlı olanaklarına rağmen Türkiye’de çalışanlarına en yüksek ücret ödeyen belediyeler arasında olduğunu, bundan sonra da bunu devam ettireceklerini belirterek, “Buldan Belediyesi çalışanlarının gayreti ve üstün çalışma azmiyle çok daha büyük işler başaracağına inanıyorum.” Dedi. 
Tüm Yerel Yönetim çalışanları Sendikası (Tüm Yerel Sen) temsilcisi Süleyman Çizmeci ile Belediye İşçileri Sendikası (Belediye-İş) temsilcisi Osman Gülsün’de ayrı ayrı yaptıkları konuşmada, işçi ve memur tüm belediye çalışanlarının 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladılar. 

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER