Belediye çalışanlarına Cerrahi Hastanesi’nden indirimli sağlık hizmeti

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi ile Pamukkale Belediyesi arasında yenilenen sağlık protokolüne göre; belediye çalışanları ve birinci derece akrabaları, muayene ve tetkiklerde geçerli indirimlerden faydalanabilecek.

Belediye çalışanlarına Cerrahi Hastanesi’nden indirimli sağlık hizmeti

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi , Pamukkale Belediyesi ile her yıl imzaladığı sağlık protokolünü yeniledi. İmzalanan protokole göre; belediye çalışanları ve birinci derece akrabaları olan anne, baba, eş ve çocukları muayene ve tetkiklerde geçerli indirimlerden faydalanabilecek. Protokol Mayıs 2021'den itibaren bir yıl geçerli olacak.

Söz konusu indirim protokolünün her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Av. Avni Örki Cerrahi Hastanesi aracılığı ile de pandemi nezdinde gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarına da teşekkür etti. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi adına Başkan Örki'yi yerinde ziyaret eden Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu Zeliha Şit, yenilen protokolün her iki taraf için de hayırlı olmasını dilerken, Başkan Örki ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211