“Belediyemizin tabelasına T.C.’yi yazacağız”

Denizli’nin Honaz İlçesi’nde 2 Haziran’da yenilenen seçimlerle başkan seçilen ve Pamukkale İlçe Seçim Kurulu’nda mazbatasını alan Yüksel Kepenek; “İşimiz çok ama önce belediyemizin tabelasına T.C.’yi yazacağız” dedi.

“Belediyemizin tabelasına T.C.’yi yazacağız”

Honaz’da 2 Haziran’da yenilenen yerel seçimlerde belediye başkanı olarak seçilen Yüksel Kepenek, Pamukkale İlçe Seçim Kurulu’nda mazbatasını almasının ardından Honaz’a geçti. Belediye önünde personel tarafından kapıda karşılanan Kepenek, belediye personeliyle tek tek tokalaştı. Ardından makamına geçen Başkan Kepenek, okunan duanın ardından görevine resmen başladı. Makamda teşekkür konuşması yapan ve projelerini aktaran Başkan Kepenek; “Seçim süreci sona erdi. Hizmet süreci başladı. Çalışmaya vakti. Umarım güzel, başarılı, projelerimizi hayata geçirdiğimiz bir 5 yıl geçiririz. Bizleri bekleyen çok iş var. Tozlu yollar var, sulama ile ilgili sıkıntılar var. Sulama rejimi ile ilgili acil kodlu bir toplantı yapacağız. İşimiz çok. Ama önce belediyemizin tabelasına T.C.’yi yazacağız” dedi.

“KİMSENİN KALBİNİ KIRMADAN YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

Kısa süre makamında kalan Başkan Kepenek, ardından belediye binası dışında kendisini bekleyen vatandaşların yanına gitti. Halka seslenen Başkan Kepenek; “Gördüğünüz kurum sadece bu binadan ibaret değil. Bu kurum; yaklaşık 33 bin kişiye hizmeti adaletli bir şekilde götüren, bir simge. Biz o simgenin işçisi olacağız. Sevgili personelim; rahat olun! Sevgi geliyor, bilgi ve saygı geliyor. Rahat olun, huzurlu olun. Honazımız için en güzelini yapmak için yola çıktık. Bu saatten sonra kimsenin kalbini kırmadan yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER