“BELEDİYEMİZİN YATIRIMLARI ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZ”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli’de hizmete açtığı yaklaşık 1 milyar 350 milyon Liralık yatırımın 121 milyon Lira’yı aşkın bölümünün Pamukkale İlçesi’ne ait olduğunu belirterek, “Bu hem Pamukkale Belediyemiz, hem de ilçe teşkilatımız açısından övünç kaynağıdır” dedi.

“BELEDİYEMİZİN YATIRIMLARI ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZ”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Denizli’nin 15 Aralık Cumartesi Günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretiyle, yine coşkulu günlerinden birini daha yaşadığını ifade etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Denizli’ye her gelişinde müjdeler getirdiğini, yatırımları hizmete açtığını belirten Başkan Gökbel, “Sayın Cumhurbaşkanımızın her ziyareti, kentimiz için hükümetimizin, belediyelerimizin emeklerinin hasadının yapıldığı, tohumların yeşermek üzere toprağa saçılması misali yeni yatırımların adımlarının atıldığı günler oluyor. Bu nedenle büyük bir coşku yaşıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız da Denizli’mizi ziyaretinde 1 milyar 350 milyon Liralık yatırımı hizmete açtı. AK Parti teşkilatları ve hizmet unsurları olarak bunun mutluluğunu milletimiz ile birlikte yaşadık” dedi.

Pamukkale Belediyesi’nin açılışı yapılan yatırımlar arasında 121 milyon 230 bin liralık yatırımla öne çıktığını belirten Başkan Gökbel, şunları söyledi: “Bu rakam hem belediyemiz, hem de parti teşkilatımız açısından övünç kaynağıdır. Onur vesilesidir. Parti teşkilatları ile yerel yönetimlerin uyumlu işbirliğinin ne kadar güzel sonuçlar doğurduğunun göstergesidir. Bu başarıda emeği geçen başta Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin nezdinde bütün belediye çalışanlarını, sürekli halkın içinde olup, sorunları yerinde tespit eden, halk ile yerel yönetimimiz arasında köprü olan parti teşkilatımızın kıymetli mensuplarını kutluyorum. Millet yararına verimli birlikteliğimizin ve başarılarımızın devamını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2018, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER