BEM-BİR-SEN’den Başkan Örki’ye hayırlı olsun ziyareti

Belediye ve Özel İdareler Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Genel Başkanı Levent Uslu ve beraberindeki heyet, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi ziyaret ederek, tebriklerini iletti.

BEM-BİR-SEN’den Başkan Örki’ye hayırlı olsun ziyareti

31 Mart yerel seçimleriyle Belediye Başkanı olarak seçilen Avni Örki, tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Makamında başta vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Örki, diğer bir taraftan da protokol üyelerini de ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Genel Başkanı Levent Uslu, Denizli İl Başkanı Osman Kurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Örki’nin konuğu oldu. Başkan Örki’ye başkanlık görevinde başarılar dileyen Uslu, yapacak olduğu tüm çalışmalarda kendisine muvaffakiyetler diledi. Başkan Örki nazik ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı Uslu ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

“PERSONELİMİZİN İŞLERİNİ MUTLULUK İÇİNDE YAPMALARI BİZİM İÇİN ELZEMDİR”

Belediye olarak büyük bir aile olduklarını ifade eden Başkan Örki, “Pamukkale’yi şimdi olduğundan daha güzel bir hale getireceksek bunu tüm belediye personelimiz ile yapacağımızın idrakindeyiz. Bu nedenle bizim kurumumuzda işçi, memur, amir, müdür, başkan gibi unvanlar ve mevkiler her zaman ikinci planda olmuştur. Her zaman aile gibi birlik ve beraberlik içinde olarak bu ilçeyi marka bir kent haline getireceğimize inanıyoruz. Her şeyden önce tüm personelimizin işlerini huzur ve mutluluk içinde yapmaları bizim için elzemdir. Çünkü mutluluk ve huzur bizi başarıya ulaştıracaktır” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER