'BEN BU ŞEHRE SEVDALIYIM'

'BEN BU ŞEHRE SEVDALIYIM'

Seçim çalışmalarında hız kesmeyen Milliyetçi Hareket Partisi’nin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Başkarcı ve Servergazi Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya gelerek; “Ben bu şehre sevdalıyım. Bu şehirde yaşayanlar benim öz ailemdir” diye konuştu.

Seçim çalışmalarında hız kesmeyen Milliyetçi Hareket Partisi’nin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Başkarcı ve Servergazi Mahalleleri’nde vatandaşlar ile buluştu. Akşam saatlerinde Başkarcı Mahallesi’nde vatandaşlarla sohbet eden Uz, sağ-sol olaylarında hayatını kaybeden Ülkücü Cengiz Şen’in babası Hüseyin Şen’i evinde ziyaret etti. Hayatını kaybeden Cengiz Şen ve diğer dava kardeşlerini unutmayacaklarının belirten Uz, “Varolsun ülkücü şehidim. Onlar bu vatan için karşılık beklemeksizin şahadet şerbetini içen koçyiğitlerdir. Bizler onların neslini devam ettirmeye çalışan ülkücü insanlarız” dedi. 

“24 HAZİRAN ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN BİR MİLAD OLACAKTIR”
Daha sonra Servergazi Çay Bahçesi’ne geçen Milletvekili Adayı Uz, vatandaşların kendilerine yakınlığı ve ilgisinden dolayı teşekkür ederek; “İnsanlar bu ülkenin geleceğinin MHP'de olduğunu anlamıştır. Bizlere gelen destekler bunu belli etmiştir. 24 Haziran ülkemizin geleceği için bir milad olacaktır” açıklamalarında bulundu.

“BEN BU ŞEHRE SEVDALIYIM”
Denizli için yapacaklarını da anlatan Mehmet Uz, "Ben bu şehre sevdalıyım. Bu şehirde yaşayanlar benim öz ailemdir. Hepsinin derdini çözeceğim ve herkes tarafından parmakla gösterilecek bir Denizli için uğraşacağım. Çünkü bir başkadır benim memleketim" dedi.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER