Berber ve kuaförlere ücretsiz hizmet!

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, normalleşme planı kapsamında 11 Mayıs'ta dükkanlarını açacak olan berber ve kuaförler için ücretsiz temizlik ve hijyen paketleri ulaştıracaklarını söyledi.

Berber ve kuaförlere ücretsiz hizmet!

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, korona virüs salgınından bu yana ilçesinde yaptığı yenilikçi projeler ve tedbirlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı kademeli olarak normalleşme planında, 11 Mayıs'ta dükkanlarını açacak olan berber ve kuaförlere Bozkurt Belediyesi'nden destek geldi.

Dükkanlarını açacak olan tüm esnafların iş yerlerini ücretsiz bir şekilde dezenfekte edecek olan Bozkurt Belediyesi, aynı zamanda esnafların daha sağlıklı bir ortamda işlerini devam ettirebilmeleri için yine onlar için hazırladığı hijyen paketlerini esnaflara ileteceğini duyurdu.  Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Belediye Başkanı Birsen Çelik, “Zorlu bir süreç ten geçerek, 11 Mayıs'tan itibaren kapılarını açabilecek olan berber ve kuaför esnaflarımız! İlçemizin sağlığı ve refahı adına size desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz. (0258) 831 5010 nolu telefondan bizi aradığınızda önce iş yerinizi dezenfekte edecek ve ardından sizin için hazırladığımız temizlik ve hijyen paketlerinizi size ulaştıracağız. Hizmetlerimiz ücretsizdir. Allah bereketli kazançlar nasip eylesin” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221