Bereket Enerji; “Hedefimiz, 2019 yılı için sıfır iş kazası”

Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ile ortaklaşa gerçekleştirilen ‘Afetlere karşı hazırlıklı olmak ve kazaları önlemek’ konu eğitimde konuşan Bereket Enerji Üretim’in Genel Müdürü Ömer Fatih Keha; “Bereket Enerji Üretim olarak, bünyemizdeki yenilenebilir enerji santrallerimizde insanı odağımıza alan, güvenlikten asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz, 2019 yılı için sıfır iş kazası” dedi.

Bereket Enerji; “Hedefimiz, 2019 yılı için sıfır iş kazası”

Bereket Enerji Üretim, yenilenebilir enerji santrallerindeki iş kazalarını tamamen önlemek amacıyla Arama Kurtarma Derneği (AKUT)ile bir iş birliği gerçekleştirdi.

‘2019 yılı için sıfır iş kazası’ sloganıyla hedef belirleyen Bereket Enerji Üretim, bu çerçevede ‘Afetlere karşı hazırlıklı olmak ve kazaları önlemek’ konulu eğitim programı gerçekleştirdi.

Bereket Enerji Üretim Genel Merkezi’nde gerçekleşen eğitimde konuşan Bereket Enerji Üretim’in Genel Müdürü Ömer Fatih Keha, bir yandan ülke ekonomisi ve enerjisi için çalışırken, diğer yandan da insan hayatını korumaya yönelik bir anlayışı ilke edindiklerini belirtti.

Keha, “Bereket Enerji Üretim olarak, bünyemizdeki yenilenebilir enerji santrallarımızda insanı odağımıza alan, güvenlikten asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz, 2019 yılı için sıfır iş kazası. Bu hassasiyet ve sürdürülebilir üretim anlayışımızla eminiz ki ülkemiz için katma değer yaratan işlere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Afetler ve kazalara karşı mücadelede eğitimin rolünü anlatan AKUT Başkanı Recep Şalcı, eğitimden sonraki aşamanın planlama ve uygulama olduğu dile getirdi. Şirketin santralleri için sahada periyodik çalışma gerçekleştirildiğini belirten Şalcı, “Amaç afetlere karşı hazırlıklı olmak ve olası kazaları önlemek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER