BİK Denizli Müdürü Abdullah Güler göreve başladı

BİK Denizli Şube Müdürü İdris Cirit’in Manisa’ya tayin olmasından yerine atanan BİK Çorum İl Müdürü Abdullah Güler, görevine başladı.

BİK Denizli Müdürü Abdullah Güler göreve başladı

BİK Denizli Şube Müdürü Abdullah Güler, Basın İlan Kurumu bünyesine 2014 senesinde katıldığını Denizli Şube Müdürlüğü'nde görev yaptığını, Çorum Şube Müdürlüğü'ne kurucu şube müdürü olarak görev atandığını belirterek, “Genel Müdürlüğümüzün takdir ve tensipleriyle Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürü olarak atanmış ve bugün (9 Ağustos 2021) itibariyle görevime başlamış bulunmaktayım. Öncelikle şunu ifade etmek isterim ki: Bu kıymetli görevimizde, yerel basınımıza nasıl daha faydalı olabilirim, nasıl daha verimli çalışabilirim gayreti içinde içerisinde olacağım. Ege’nin incisi Denizli’mizde görev alırken ‘Sizin en hayırlınız insanlara faydalı olandır’ düsturuna sahip olacağız. Resmi ilan ve reklam gelirlerinin gazetelerimiz için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle gazetelerimiz için gelir artırımına yönelik çalışmalar üzerinde duracağız. Ayrıca sizlerin soru ve sorunlarına karşı en kısa sürede çözüme kavuşturma prensibi içerisinde olacağız.” Dedi.

Abdullah Güler’in özgeçmişi:

1989 yılında Denizli'de doğdu. İlköğretim ve lise eğitimimi Denizli'de tamamladı.

2011 senesinde İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. ''İnsan öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır'' bilinciyle Hukuk bölümünden de mezun oldu.

2014 senesinde Basın İlan Kurumu’nun açtığı sınavı kazanarak Denizli Şube Müdürlüğü’nde göreve başladı.

2020 senesinde Çorum Şube Müdürlüğü’ne kurucu Şube Müdürü olarak atandı. Bu süre zarfında Yozgat ilinin Çorum Şube Müdürlüğü'ne bağlanma süreçlerini tamamladı.

Evli ve bir çocuk sahibi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2021, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER