BİK Denizli Müdürü Cirit, göreve başladı

Basın İlan Kurumu (BİK) Denizli Şube Müdürü Murat Yürekli’nin Ankara’ya atanmasının ardından yerine atanan yeni BİK Denizli Müdürü İdris Cirit, göreve başladı.

Geçtiğimiz hafta Denizli Basın İlan Kurumu (BİK) Şubesi’nde önemli iki değişiklik yaşanmıştı. BİK Denizli Şube Müdürü Murat Yürekli, Ankara İl Müdürlüğü’ne atandı. Yürekli’nin yerine ise Denizli Şube’de görev yapan İdris Cirit getirildi. Yeni BİK Denizli Müdürü İdris Cirit, göreve başladı. konuya ilişkin açıklama yapan Müdür Cirit; “Yaklaşık olarak 2014 Yılından bu yana Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürlüğü’nde görev yapmakta iken 17 Şubat 2020 tarihinden itibaren aynı şubemize Şube Müdürü olarak atanmış bulunmaktayım. Uzun yıllar mevcut şubemde görev yapmanın vermiş olduğu avantaj ile çözüm odaklı çalışarak gazetelerimizin sorunlarına en hızlı ve en doğru çözüm getirmek ve gelir artırıcı bir performans sergilemeyi kendimize düstur edineceğiz. Resmi ilan ve reklam yayınlama hakkını haiz gazetelerimizin sorunlarının anında çözümü noktasında gerekli hassasiyet ben ve çalışma arkadaşlarım tarafından aynı şekilde sürdürülecektir. Siz değerli arkadaşlarımın çoğunu yakinen tanıyor olmanın avantajı ile ‘gazetelerimizin gelir ve kalite artırıcı tedbirlerimiz neler olabilir?’ doğrultusunda sık sık toplantı ve ziyaret planlayarak maksimum seviyede çalışma gerçekleştireceğiz” dedi.

İDRİS CİRİT KİMDİR?

BİK Denizli Şube Müdürü İdris Cirit, 1978 Yılında Afyonkarahisar’da doğdu. 2001-2011 yılları arasında çeşitli pozisyonlarda idarecilik yaptı. Bu süre içerisinde dönem dönem basın camiası ile yakinen çalışma içerisinde bulundu. 2012 Yılı itibariyle Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü’de göreve başladı. Sırası ile BİK Şanlıurfa Şube Müdürlüğü, BİK Diyarbakır Şube Müdürlüğü ve akabinde Denizli Şube Müdürlüğü’nde uzun yıllar görev yaptıktan sonra, aynı şubemde 17 Şubat 2020 tarihinden itibaren Şube Müdürü olarak göreve başladı. Basın kartı sahibi olan Cirit, evli ve 1 çocuk sahibi.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221