BİK Denizli’de görev değişimi

Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu’nun aldığı kararla, kurumun Denizli Şube Müdürlüğü görevini yürüten İdris Cirit, Manisa’ya atandı. Cirit’ten boşalan göreve ise Çorum Şube Müdürü Abdullah Güler getirildi. Yeni Müdür Güler’in 01 Ağustos 2020’de Denizli’den Çoruma atanmıştı.

BİK Denizli’de görev değişimi

Basın İlan Kurumu (BİK) Yönetim Kurulu, gerçekleştirdiği toplantısında bir dizi kararlar aldı.

BİK Denizli Şube Müdürü İdris Cirit, Manisa Şube Müdürü oldu. Cirit’ten boşalan koltuğa ise Çorum Şube Müdürü Abdullah Güler getirildi.

BİK Denizli Şube Müdürü İdris Cirit, kentteki basın mensuplarına ve gazete temsilcilerine yönelik mesaj yayımladı.

Müdür Cirit, şunları aktardı: “Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürlüğümüzde uzun yıllar memnuniyetle memur olarak ve akabinde Şube Müdürü olarak hizmet etmekte iken, Yönetim Kurulumuzun 27 Temmuz 2021 tarihli toplantısında alınan karar ile bundan sonraki görevimize Basın İlan Kurumu Manisa Şube Müdürü olarak devam etmemiz uygun görülmüştür. Bizleri bu göreve layık gören başta Kurumumuz Genel Müdürü Sayın Rıdvan Duran olmak üzere kıymetli yöneticilerimize şükranlarımı sunarım. Sizlerle birlikte çalışmaktan duymuş olduğum memnuniyeti öncelikle belirtmek isterim. Amacımız her zaman siz değerli sahip ve çalışanlarımızın sorunlarını tespit edip çözüm süreci aşamasında yapılabilecekler noktasında en iyisini planlamak ve sizlere daha faydalı olabilmektir. Yıllardır sürdürmüş olduğum hizmetim de temel prensibim bu olmuştur. Eksikliklerin giderilerek kaliteli bir yayıncılık noktasında her zaman basınımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Acısı ile tatlısı ile yaklaşık 7 yılı aşkın bir yol arkadaşlığımız oldu. Sizlerle en mutlu anlarda gülüp üzüntülü anlarımızda ise ortak dertlendik. Bu süre içerisinde Denizli basınına bir nebze de olsa katkımız oldu ise bu bizleri çok memnun edecektir. Bu bir bayrak değişimidir ve aynı zamanda tatlı bir hizmet yarışıdır. Ortak nokta ise yerel basınımıza katkı anlamında yapılabilecek desteği sağlamak ve dünyadaki teknolojik değişimde yerel basınımızın da etkilenmeden adaptasyonunu sağlayabilmektir. Kurum olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, birlikte çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürme gayreti içerisinde olacağız. Bu vesileyle görev yaptığım süre içerisinde farkında olmadan kırdığımız, üzdüğümüz kimse oldu ise helallik diliyorum. Bundan sonraki süreçte Manisa’ya yolunuz düştüğünde çalacağınız bir kapınız olduğunu unutmayın lütfen. Sizlere telefonumuz günün her saatinde açık olacaktır. Farklı illerde olsak da hizmet noktasında amaç tekdir. Çalışmalarınızda başarılar diler, saygılar sunarım.” Öte yandan yeni BİK Müdürü Abdullah Güler’in 1 Ağustos 2020’de Denizli’den Basın İlan Kurumu Çorum İl Müdürü olarak görevlendirildiği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER