BİRLER KOLEJİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

BİRLER KOLEJİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Denizli Birler Koleji ilk mezunlarını verdi. Orta son ve lise son sınıf öğrencileri kendileri için düzenlenen mezuniyet töreninde gönüllerince eğlendi.

Denizli’de 2016 yılında eğitim-öğretim hayatına katılan Birler Koleji ilk mezunlarını verdi. Marla Restaurant’ta düzenlenen mezuniyet törenine katılan öğrenciler, aileleri ve öğretmenler gönüllerince eğlendiler. Kokteyl havasında başlayan tören, öğrencilere diploma takdimi ve kep atma ile devam etti. Birler Koleji Kurucu Müdürü Özkan Dayıoğlu, törende okul birincisi olarak üstün başarı gösteren 12’inci sınıf öğrencisi Zilşan Sıcakkanlı ve 8’inci sınıf öğrencisi Ceren İlkin’e plaket takdim etti. Ayrıca okul birincilerine öğretmenleri tarafından okul sancağı da emanet edildi.

İlk mezunlarını veriyor olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını belirten Birler Koleji Kurucu Müdürü Özkan Dayıoğlu; “Mutluyuz. Gururluyuz. Bütün öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonraki eğitim-öğretim yaşamlarında başarılar diliyoruz. Birler Koleji’nin ilk mezuniyeti. Biz 16 yıllık dershanecilikten, temel liseden geliyoruz. Ama Kolej olarak ilk mezuniyetimiz. Öğrencilerimizin hepsi sınavlarını atlattılar. Biz bu töreni sınav telaşı bittikten sonra yapmak istedik. Başarılı bir sınav geçirdiler. Bugünde eğleneceğiz. Bu başarıyı kutlayacağız” dedi.

PINAR ÇANKAYA- DOĞAN AKŞİT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221