Birlik Dayanışma Grubu ‘Adnan Selçuk’ dedi

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın Mayıs ayında gerçekleştirilecek Olağan Genel Kurulu için Birlik Dayanışma (BD) Grubu, aday açıklama toplantısı düzenledi. BD Grubu başkan adayı olarak Mali Müşavir Adnan Selçuk ismini verdi.

Birlik Dayanışma Grubu ‘Adnan Selçuk’ dedi

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda seçim heyecanı erken başladı. Mayıs ayında yapılacak olan Olağan Genel Kurul için Birlik Dayanışma (BD) Grubu, Varol Gurme Restoran’da aday açıklama toplantısı düzenledi. Açıklamaya; Demokrat Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aykut Yıldırım, Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Himmet Yavaş, Odanın Eski Başkanı ve CHP Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi Adayı Necdet Yılmaz, muhasebeciler ve mali müşavirler katıldı. Mevcut Başkan Himmet Yavaş, Birlik Dayanışma Grubu adına başkan adaylarının Mali Müşavir Adnan Selçuk olduğunu açıkladı. Başkan Yavaş; “3 yıllık hizmet süremiz Mayıs ayında bitecek. Mayıs ayında Olağan Genel Kurulumuzu yapacağız. Seçimlere hazırlık babında Birlik Dayanışma ekibi olarak arkadaşlarımızla düşündük taşındık. Adnan Selçuk arkadaşımızı aday gösterme kararı aldık. Artık yeni yüzlerle, genç arkadaşlarımızla yola çıkmamız gerekiyor. Meslektaşlarımızdan ricam seçimlere katılsınlar. Birlik Dayanışma Grubu’nda biraz daha liyakatin ön planda olduğunu düşünüyorum. Bu ekibin tecrübeli olduğunu düşünüyorum. Yeni arkadaşıma başarılar diliyorum” dedi.

“GRUPLAŞMALARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ”

Adaylığı açıklanan Adnan Selçuk ise şunları söyledi: “Birlik Dayanışma 1990 yılında odanın kurulmasıyla oluşan bir ekip. Bu ekip odanın kuruluşundan bugüne kadar tüm dönemlerde odaya hizmetini yapmıştır. Ben de 1992 yılında bu ekibin içerisine girdim. O dönemden bu yana da odanın çeşitli kurullarında, komisyonlarında ve birçok faaliyetlerinde yer aldım. Arkadaşlarımız bizim bilgi birikimimizin, tecrübemizin olduğunu düşünerek bu işi göğüsleyebileceğimize inanıp böyle bir karar aldılar. Odamızda oluşan birçok gruplaşmalar var. Önümüzdeki dönemde onların üstesinden gelmek, oda olarak ‘sürekli eğitim’ felsefesini devam ettirmek, mesleğe yeni kazanımlar eklemek için elimizden gelen neyse onları gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki dönem mesleğimiz için bambaşka bir yıl olacak.”

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER