Birlik Dayanışma Gurubu kokteylde buluştu

Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası yönetimine talip olan Birlik Dayanışma Gurubu, hafta sonu yapılacak seçimli olağan genel kurul öncesinde Marla Restoran’da düzenlenen tanıtım kokteylinde bir araya geldi.

Birlik Dayanışma Gurubu kokteylde buluştu

Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nda (DSMMMO) hafta sonu 24’üncü Seçimli Olağan Genel Kurul gerçekleştirilecek. Genel kurulda oda yönetimine talip olan Birlik Dayanışma Gurubu, genel kurul öncesinde Marla Restoran’da düzenlenen ‘Birlik Dayanışma Hizmet Kadrolarının Tanıtımı Kokteyli’nde buluştu.

DSMMMO’nun hizmetine talip olan ekibi olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Birlik Dayanışma Gurubu’nun başkan adayı Mehmet Sarıgöl; “Yaklaşık 30 yıldır bu ekip, hem odanın kuruluşunda hem Denizli’ye hem de odaya ve Türkiye’ye hizmet eden bir ekip. Tuğla koyduk. Ben ve ekibim, bu tuğlanın üzerine yeni bir tuğla koyma iddiasındayım. Genç ve pırıl pırıl bir ekiple karşınızdayım. Meslek camiamızın ihtiyaçlarını karşılayacak ve onların bütün ihtiyaçlarına cevap verecek bir ekip. Bütün meslektaşlarımın moral, motivasyon ve desteklerini bekliyorum. Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, aynı zamanda tüm toplumun odasıdır. Onun için de kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşuyuz. İlimizin, ülkemizin, mesleğimizin, meslektaşımızın dertleriyle dertlenen bir oda ve meslektaş kimliğini taşıyoruz. Bu anlamda bütün adaylara başarılar diliyorum. Ekibimle hizmete talibim. Bin 309 meslektaşım değil, bunların aileleriyle birlikte 5 bine aşan insanın hizmetine talibim. Desteklerini önemsiyorum. Umutluyuz” dedi.

“ARKADAŞLARIMIZI DEMOKRASİ ŞÖLENİMİZE DAVET EDİYORUZ”

Etkinliğe katılan ve 3 yıllık dönemde görevi tamamladığını ifade eden mevcut Başkan Adnan Selçuk; “Yeni bir 3 yıllık döneme girmek üzereyiz. Bu hafta sonu 24’üncüsünü gerçekleştireceğimiz seçimli genel kurulumuz var. 1990 yılında kurulan odamızın, kuruluşundan bu güne kadar hizmet eden ‘Birlik Dayanışma’ ekibimizin bu dönemdeki başkan adayı, Sayın Mehmet Sarıgöl. Birlikte çalıştık, birlikte ürettik. Uzun yıllardan beri beraberiz. İnşallah bu dönem Mehmet Sarıgöl arkadaşımızın, odamızı en iyi şekilde ve layıkıyla temsil edeceğini bildiğimiz için bu dönem onu başkanlık için ön plana çıkardık. Sağ olsun kendisi de bu isteğimizi kırmadı. İnşallah uzun yıllar odamıza ve meslektaşlarımıza hizmet etmek istiyoruz. Bin 309 üyemizi hafta sonu yapacağımız genel kurul etkinliğimize, demokrasi şölenimize arkadaşlarımızı davet ediyoruz” şeklinde ifade etti.

“BİRLİK DAYANIŞMA GURUBU BU MESLEĞE ÇOK EMEK VERDİ”

DSMMMO’nun Birlik Dayanışma Gurubu olarak genç kadroyla 3 yıllık hizmete talip olduklarını ifade eden odanın eski Başkanı Himmet Yavaş; “İnşallah muvaffak olurlar. 2016 yılından beri biz beraber yürüyoruz. Tüm üyelerimizin bu genel kurulumuza katılmalarını istiyorum. Birlik Dayanışma Gurubu bu mesleğe çok emek verdi. Odanın ivmesini baya yükseltmiş bir guruptur. Bu konuda yüreğini koyan bütün meslektaşlarıma, yönetime talip olan diğer arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Genel kurulumuzun da önce Denizlimize, Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odamıza, TÜRMOB’a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER