“Birlik olursak, her günümüz bayram olur”

Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, “Şunu unutmayalım ki; milletçe birbirimize kol kanat gerip destek oldukça, bize her günümüz bayram gibi gelecektir.” dedi.

“Birlik olursak, her günümüz bayram olur”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Erdoğan’ın, yayımladığı mesajı şöyle: “İnsanların birbirini daha çok düşündüğü ve birbirine daha fazla vakit ayırdığı, bazı özel zaman dilimleri vardır. Bunlardan biri de bayramlardır. Bayramlarımız, millet olarak buluşma, kavuşma ve paylaşma zamanlarımızdır. Sevinçlerimizin de arttığı anlardır. Birlikte toplum olduğumuzu, hep birlikte daha güçlü durduğumuzu ve huzur bulduğumuzu hatırladığımız, müstesna günlerimizdir.

Denizlimiz ise, çalışkanlığı ve üretkenliği ile takdir toplayan bir şehirdir. İnsanımız, oldum olası emeğin kıymetini bilen, çalışana el veren, birlikte çalışıp kazanan ve kazandığını paylaşarak dayanışan, güzide bir toplumdur. Denizlililer, aynı zamanda, ihtiyaçlısını unutmayan, birbirini gözeten hayırseverlerdir; varını yoğunu bölüşerek mutlu olmuş ve huzur bulmuşlardır. Unutmamalı ki; birbirimizi sevdikçe ve arayıp sordukça, birbirimize kol kanat gerdikçe, her günümüz bayram olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramınızı kutlarım; aileniz ve sevdiklerinizle, umudunuzun hayat bulduğu, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü, huzurlu, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER