'BİRLİK VE DİRLİĞİMİZİN TEMİNATI'

'BİRLİK VE DİRLİĞİMİZİN TEMİNATI'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Demokrasinin yaşamasının huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkün olacağını belirten Garip,  “Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, görevini her zaman fedakarca yapmış, gerektiğinde canını vermiştir. Bundan dolayı da toplumumuzun güven ve takdirini kazanmıştır. Milletin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz. Kolluk güçlerimiz zayıflarsa bütün kesimler zarar görür. Şayet yaşadığımız çevrede asayiş ve huzur yoksa hiçbir şeyin anlamı yoktur.  Yürütülen kamu hizmetleri içinde en zor, en streslisi olan bu meslekte sadece polisimizin değil, ailelerinin de fedakarlık yaptığı bir gerçektir” dedi.

DENİZLİ POLİSİNE TEŞEKKÜR
Açıklamasında Denizli Polisi’ne teşekkür eden Garip, “Emniyet güçlerimizin düzenli çalışmasıyla halkımızın huzur ve güveni, en üst düzeyde tutulmaktadır. Turizm ve sanayinin en  önemli  yerlerinden biri olan Denizlimiz  asayiş düzeni açısından da tam bir huzur kentidir. Huzur içinde yaşamamızı sağlayan başta Emniyet Müdürümüz ile çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin dört bir tarafında ve ilimizde büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Türk Polis Teşkilatı`nın 173.kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Ayrıca şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize de sağlık ve çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER