Birtürk’ten DRT Denizli’ye hayırlı olsun ziyareti

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’nin yeni hizmet merkezini ziyaret etti ve yeni merkezin Denizli’ye ile DRT ailesine hayırlı olmasını diledi.

Birtürk’ten DRT Denizli’ye hayırlı olsun ziyareti

Denizli’nin öncü medya kuruluşlarından olan DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’nin yeni merkezine ziyaretler sürüyor. Bu kapsamda son olarak bir ziyaret de MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk’ten geldi.

Yeni merkezi inceleyen Başkan Birtürk, merkezin Denizli’ye ve DRT ailesine hayırlı olmasını diledi.

DRT Denizli TV ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya ve Reklam ve Pazarlama Müdürü Arif Zor ile görüşen Başkan Birtürk; “Akça ailesi ile uzun yıllardır hasbihal içindeyiz. Uzun yıllardır hem siyasi hem ticari anlamda görüşmekteyiz. Otomotiv ve inşaat sektöründeki başarılarını hem yazılı hem görsel basından takip etmekteyiz. Çok başarılı bir çizgide ilerlemekteler. Basın kolay bir şey değil. Hem ekonomik hem çalışma hem de üretme anlamında zor bir iş. Bu işin mutfak bölümü, pazarlama bölümü, sunma bölümü ve karşılığını alma bölümü var. DRT Televizyonu ve Denizli Gazetesi, bütün bunları bir arada gerçekleştiren Denizli’deki önde basın kuruluşlarından bir tanesi. Uzun süredir ziyarete gelmek istiyorduk. Ancak seçimler dolayısıyla ziyaretimizi ertelemek durumunda kaldık. Yeni merkezi gezdik. Son teknoloji ile donatılmış, tecrübeli çalışanlarıyla, yıllarca bu işe gönül vermiş tarafsızca mesleğini icra eden ekibiyle çok güzel bir merkez olmuş. Akça ailesini tebrik ediyorum. Böyle bir merkezi Denizli’ye kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. Denizli’de böyle bir merkeze ihtiyaç vardı. Yeni merkezin şehrimize ve DRT ailesine hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER