“BİZ MİLLETİN İÇİNDEN ÇIKAN BİR SİYASİ HAREKETİZ”

Pamukkale İlçesi’ne bağlı Gölemezli Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, her zaman halkın içinde olduklarını belirterek; “Biz milletin içinden çıkan bir siyasi hareketiz. Sevinçte de kederde de her zaman halkımızın yanında ve yakınındayız” dedi.

“BİZ MİLLETİN İÇİNDEN ÇIKAN BİR SİYASİ HAREKETİZ”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Pamukkale İlçesi’ne bağlı Gölemezli Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Gökbel’e; Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri; Bayram Kahraman, Halil Pekdemir, Mehmet Çıbık, Mehmet Gönenmiş, Cengiz Aydın ve partinin Mahalle Koordinatörü Süleyman Kızmaz da eşlik etti. Cuma namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Gökbel ve beraberindeki heyet, halkın sorunlarını dinledi, taleplerini not etti.

HER FIRSATTA MİLLETİMİZE KOŞUYORUZ!
AK Parti’nin çaresiz kalan milletin kendi bağrından çıkardığı bir siyasi hareket ve dava partisi olduğunu belirten Başkan Gökbel, “Bundan dolayıdır ki; her fırsatta halkımızın yanına koşuyoruz. Ait olduğumuz sineye dönüp hasret gidermeye, moral depolamaya, güç biriktirmeye çalışıyoruz. Biz milletin içinden çıkan bir siyasi hareketiz. Sevinçte de kederde de her zaman halkımızın yanında olduk. Sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman milletimizle dertlenmeye, yarasına merhem olmaya gayret gösterdik. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman halkımızın yanında olmayı sürdüreceğiz. İsteyen herkes bize ulaşabilir. Vatandaşımıza bir telefon kadar yakınız. Parti teşkilatımıza gelen her vatandaşımıza gönlümüz ve kapımız ardına kadar açıktır” dedi.

“KAZANAN YİNE MİLLETİMİZ OLACAK”
Türkiye’nin çok zor bir coğrafyada bulunduğunu belirten Başkanı Gökbel, “1071’den bu yana bu topraklarda varlığımızı sürdürüyoruz. Burada var olmak tarihin her döneminde olduğu gibi şimdi de kolay değil. Çünkü bu topraklar, hem doğal zenginliklerin kaynağı, hem de medeniyetlerin beşiği olması nedeniyle her zaman savaşların yaşandığı bir coğrafyadır. Yine sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Atalarımız gibi biz de pes etmeyeceğiz. Binlerce yıldır boyun eğmeyen atalarımıza layık olduğumuzu, çok yakında bütün dünya görecek. Ülkemize yönelik ekonomik saldırıları bertaraf edeceğiz. Bunun için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hükümetimiz çalışıyor. Fevkalade bir direniş sergiliyoruz. Gerekli tüm tedbirler alınıyor. Halkımız rahat olsun ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti kadrolarına inanmaya devam etsin. Zafer milletimizindir. Kazanan yine milletimiz olacak” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER