'BİZ ŞU ANDA SEÇİLMİŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ'

'BİZ ŞU ANDA SEÇİLMİŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ'

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala vaatlerini açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Uz, en büyük projelerinden biri olan Sarayköy, Buldan Bölgesi’ndeki üniversitenin sözünü; Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ’dan aldı.

Seçim çalışmaları kapsamındaki ziyaretlerine ara vermeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Uz, PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve PAÜ Genel Sekreteri Mehmet Ali Sarı ile bir araya geldi. Sarayköy ve Buldan Bölgesi’ndeki vatandaşlar için öngörülen 2 yıllık meslek yüksekokulu yerine bölgede yaşayan vatandaşların 4 yıllık üniversite istediğini Rektör Bağ’a iletti. Rektör Bağ konuyla ilgili Uz’a söz vererek 4 yıllık bölümlerin bulunacağı Turizm Fakültesi’nin inşa edileceğini belirtti.

“BİZ ŞU ANDA SEÇİLMİŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ”
Uzun görüşmeler sonunda 4 yıllık fakülteyi Sarayköy ve Buldan Bölgesi’ne kazandırma sözü alan Uz, “Amacımız makam değil hizmet. Biz şuan da seçilmiş gibi çalışıyoruz. Sarayköy ve Buldan Bölgesi için verdiğimiz vaadin sözünü Rektörümüzden aldık. Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ Hocam’la yaptığımız görüşmeler sonrasında 4 yıllık bölümlerinde yer alacağı turizm fakültesi, Buldan ve Sarayköy Bölgesi’ne inşa edilecek. PAÜ batı kampüsü Sarayköy ve Buldan halkına hayırlı olsun. Bu konuda bizleri kırmayan Rektörümüz Hüseyin Bağ’a şahsım ve hemşerilerim adına teşekkür ediyorum”dedi.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER