“Bizim derdimiz Türkiye”

Babadağ’da partililerle buluşan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör; “Göreve geldiğimde ‘Bütün ilçelere gideceğim; esnafları, teşkilatı göreceğim’ diye söz vermiştim. Biz daha fazla sahada olacağız. Bizim derdimiz Türkiye” diye konuştu.

“Bizim derdimiz Türkiye”

İlçe gezilerini sürdüren AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Babadağ’a gitti. Babadağ’da önce esnafla buluşan Başkan Güngör, ardından partililerle bir araya geldi. Başkan Güngör’e Babadağ ziyaretinde AK Parti Babadağ İlçe Başkanı Suat Kaçamaz, MHP İlçe Başkanı Seid Karademir, AK Parti Meclis Üyesi Ramazan Ayaydın da eşlik etti.

Partililere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten Başkan Güngör, “Cumhurbaşkanımızın selamı var. Ekonomi ile olarak bir durgunluk var. Bunu ‘hayır’ dersek, yalan söylersiniz. Bu Türkiye’ye has bir şey değil. Bütün dünya pandemiden dolayı yanıp kavruluyor. Dünyanın hiçbir yerine kaçış yok. Bunları ben de yaşıyorum. Burada asıl bakmamız gereken sağlığımız. Bugüne kadar çok güzel bir sistem vardı. Dünya ile alakalı olarak durgunlaştı. Herkes birlik ve beraber olacak. Babadağ’da Cumhur İttifakı’yla yürüdüğümüz zaman yüzde 10 daha fazla oy alırız. Herkes birbirine sahip çıksın. Babadağlıları severim. Babadağlıların hayırseverliğini anlatmaya gerek yok. Denizli iş insanlarının yüzde 85’i Babadağlı. Göreve geldiğimde ‘Bütün ilçelere gideceğim; esnafları, teşkilatı göreceğim’ diye söz vermiştim. Biz sahada daha fazla olacağız. Benim beklentim; Cenab-ı Allah’ın rızasını kazanmak ve Türk milletinin hayır ve duasını almak. Bizim herhangi bir beklentimiz yok. Bizim derdimiz Türkiye. Cumhur İttifakı’nda hiçbir anlaşma yok” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER