'BİZLER DENİZLİ HAYALİ İÇİN YOLA ÇIKTIK'

'BİZLER DENİZLİ HAYALİ İÇİN YOLA ÇIKTIK'

DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ‘Haberin Merkezi’ programının konuğu olan AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Hasan Oymak, “Bizler Denizli hayali için yola çıktık. Denizli ile Ankara arasında hiç duraksamadan işleyen bir köprü hayali ile yola çıktık. O günlerden bugünlere de çok büyük mesafeler kat ettik” dedi.

Denizlim Kültür ve Dayanışma Derneği ile Ankara’da Denizli adına yaptığı çalışmalar ile bilinen AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Hasan Oymak, DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ve Tolga Alp Düzgören tarafından hazırlanıp sunulan ‘Haberin Merkezi’ programının konuğu oldu. 24 Haziran genel seçimlerine yönelik açıklamalarda bulunan Oymak, “Denizlili olmak, gurur vesilesi oldu hep bizim için. O yüzden borçluyuz bu şehre. Denizlim Kültür ve Dayanışma Derneği İle yaptığımız tüm çalışmalar bu borcu ödemeye yönelikti. Arada mesafeler olsa da fırsat buldukça, gücümüzün yettiğince bu doğrultuda hareket edip, sosyal sorumluluk bilinciyle ve özveriyle, Denizlimiz için çaba sarf edenleri, bir araya getirmeye çalıştık. Denizlim Kültür ve Dayanışma Derneği gibi Denizli için mücadele eden bir platformun bir takımın içerisinde yer almak büyük bir onur her şeyden önce.  Bizler Denizli hayali için yola çıktık. Denizli ile Ankara arasında hiç duraksamadan işleyen bir köprü hayali ile yola çıktık. O günlerden bugünlere de çok büyük mesafeler kat ettik. Bütün bu süreçler devam ederken arkadaşlarıma şunu demiştim. Ben söylediklerimin tamamını yerine getireceğim, siz yetiştikten sonra ben çekileceğim ve artık yeni şeyleri siz söyleyeceksiniz demiştim ve onun dönemi de geldi. Adaylık sürecim olmasa da gelmişti. Şu anda çok kaliteli arkadaşlarımız var. Bayrağı artık onlar devralacaklar ve devam ettirecekler. Söyleyecekleri çok şeyler var. O söyleyecekleri şeyleri hep beraber göreceğiz. Bende artık içimizdeki Denizli sevdası bitmediği için bu sefer farklı bir kulvarda ve farklı bir sıfatla yine Denizli sevdasını hizmete çevirmek için bu sürece dahil oldum. Şimdi siyaset kulvarında içerisinde olmaktan onur duyduğum takım ile kentimiz için ülkemiz için yola çıktık”  

“BU TAKIM ÇOK BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTI”
Oymak, konuşmasını şöyle devam etti: “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile attığınız her adıma dair rastgele atılmışlık söz konusu değil. O adımın nereye basılacağı belli. Bunun nereye varması gerektiğine dair planlar yapılmış ve tüm bu sürecin içerisinde hedef; Türkiye adına her alanda çok iyi binalar inşa etmek. Aynı zamanda alttan da sizinle birlikte yürüyecek bayrağı devralacak ekibi yetiştirmek. Denizli özelinde Sayın Bakanımız, Türkiye özelinde Cumhurbaşkanımız bizim kaptanımız. Dolayısıyla bu takım çok büyük başarılara imza attı ve atmaya da devam edecek. Görüyoruz ki insanlarımızın da buna inancı tam. Bu sandıkta çok güzel sonuçlar alacağımızın da bir göstergesidir. Ben bu sürecin kentimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

 

TOLGA ALP DÜZGÖREN 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211