Bodrum Belediyesi, kısıtlamada süresince sahadaydı

Bodrum Belediyesi tarafından ilçe merkezindeki sokak ve caddeler başta olmak üzere yarımada genelinde başlatılan çalışmalar aralıksız devam ediyor. Belediye ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı hafta sonunda da sahadaydı.

Bodrum Belediyesi, kısıtlamada süresince sahadaydı

Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasını değerlendirerek, Müskebi Mahallesi'nden Yokuşbaşı Mahallesi'ne kadar çevre yolu üzerinde bulunan 625 palmiye ağacının budama işlemini gerçekleştirdi.

Bin 300 zakkum, 150 çalı mine, 300 de yer minesi budandı. Kurumuş iki palmiye ağacının söküldüğü çalışmalar kapsamında toplamda 900 metrekare alanda ot biçme işlemi yapıldı.  Diğer taraftan ise Bodrum Belediyesi Fen İşleri ekipleri, yaya ve araç trafiğinin olmamasını fırsata çevirerek alt ve üst yapı çalışmalarında yoğun mesai harcadı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, normal günlerde trafik yoğunluğunun olduğu cadde ve sokaklarda sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte asfalt yama çalışmalarına ağırlık verdi. Ekipler, Turgutreis Mahallesi başta olmak üzere yarımada genelinde yol tamirat çalışmaları gerçekleştirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER