BÖYLE PATRONLAR DA VAR; İŞÇİLERİ İLE 1 MAYIS'I KUTLADI

BÖYLE PATRONLAR DA VAR; İŞÇİLERİ İLE 1 MAYIS'I KUTLADI

CHP’li işadamı Dr. Halis Ödel işçileri ile birlikte 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlaması gerçekleştirdi. Denizlili tekstilci Dr. Halis Ödel, Buldan karayolu  üzerindeki tekstil fabrikasının duvarına dev bir pankart astı ve çalışanları ile birlikte pankartın önünde “1 Mayıs Hatırası” fotoğraf çektirdi.

Denizli’de CHP’li işadamı Dr. Halis Ödel işçileri ile birlikte 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlaması gerçekleştirdi. Buldan karayolu üzerindeki tekstil fabrikasının duvarına dev bir pankart asan ve çalışanları ile birlikte pankartın önünde “1 Mayıs Hatırası” fotoğraf çektiren Denizlili tekstilci Dr. Halis Ödel, “Kutsal emek, paha biçilmez alınteri.. Karşılığını her daim ve mutlaka verilmeli.. Tüm işçilerimiz, çalışanlarımızın 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlu Olsun” dedi. 

Denizlili tekstilci işadamı Dr. Halis Ödel, Buldan İlçesi’ndeki Ödel Tekstil Fabrika binasının duvarına  üzerinde; 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı simgeleyen görsel ve sloganlar bulunan dev bir pankart astı ve tüm çalışanların işçi bayramını kutladı. CHP’li işadamı Dr. Ödel, ayrıca 1 Mayıs İşçi Bayramı için çalışanları ile birlikte bir “kutlama programı” planladı. Denizlili tekstilci Dr. Ödel için; “Böyle patronlarda var. İşçileri ile 1 Mayıs Bayramı’nı kutluyor. Patron sosyal demokrat olunca”  yorumları yapıldı. 1 Haziran ve 1 Kasım 2015 Genel seçimlerinde CHP’den Denizli milletvekili adayı olarak seçimlere katılan Halis Ödel’in ayrıca, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı medyaya verdiği reklamlarla kutladığı da gözlendi. 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER