Bozkurt Belediyesi, ‘Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde yer aldı

Bozkurt Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen, Cumhuriyet Halk Partili (CHP) belediyelerin katıldığı ve Türkiye’nin tarım politikalarının masaya yatırıldığı ‘Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ne katılarak stant açtı.

Bozkurt Belediyesi, ‘Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde yer aldı

Bozkurt Belediyesi, Cumhuriyet Halk Partili (CHP) belediyelerin katıldığı ‘Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ne katıldı.

İztanbul’da yapılan ‘Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve milletvekilleri, belediye başkanları ve siyasi parti yöneticileri, Bozkurt Belediyesi’nin standını ziyaret etti.

Türkiye'de Çiftçi Kayıt Sistemi’ne (ÇKS) üye olan ilk belediye olma özelliğini taşıyan ve yaptığı tarımsal çalışmalarla adından söz ettiren Bozkurt Belediyesi, fuarda büyük ilgi gördü. Belediye Başkanı Birsen Çelik yaptığı açıklamada, “Kadın kooperatifimizin ve belediyemizin ürünlerini tanıttık. Solucan gübresi, adaçayı, nohut, lavanta, kekik gibi ürünlerimiz büyük ilgi gördü. Belediye olarak tarım yapmaya, çiftçimizin ve kadınlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER