Bozkurt’a sanayi sitesi için ilk adım atıldı

Ankara yolu üzerinde bulun Bozkurtlu küçük sanayi esnaflarının bir sanayi sitesi içinde toplanılması isteğini kayıtsız kalmayan Belediye Başkanı Birsen Çelik, sorunu çözmek için geniş kapsamlı toplantı düzenledi.

Bozkurt’a sanayi sitesi için ilk adım atıldı

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Ankara yolu üzerinde bulun küçük sanayi esnaflarının bir sanayi sitesi içinde toplanılması isteğini kayıtsız kalmadı. Başkan Çelik, sorunu çözmek için geniş kapsamlı toplantı düzenledi. Toplantıya; Denizli Dokumacılar Esnaf Odası Başkanı Cemal Tuna, Denizli Dokumacılar Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Şakir Katrancı, Bozkurt Esnaf Odası Başkanı Erdal Sönmez, Bozkurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Levent Aydemir, Skylax LTD. ŞTİ. Genel Müdürü Muhammet Aydın, Mali Müşavir Samim Caner ve çok sayıda sanayi esnafı katıldı. Toplantıda konuşan ve bir sanayi sitesi alanının kurulması için gerekli mercilerden izinleri aldıklarını belirten Başkan Çelik, müjde verdi.

“BUGÜN İLK ADIMI HEP BİRLİKTE ATMIŞ BULUNUYORUZ”

Belediye olarak sanayi sitesinin altyapı çalışmalarının yapılması yolunda her şeyi yapacaklarının altını çizen Başkan Çelik, sanayi esnafına bu sitenin yapılabilmesi için kooperatifleşmeleri gerektiğini belirtti. Başkan Çelik; “Biz burada sizin mutluluğunuz için varız. Bizler çözüm makamıyız. İvedilikle bir kooperatif kuracağız ve bu sayede sanayi sitemizi en yakın zamanda kurup, sizlerin daha iyi şartlarda hizmet vermenizin önünü açacağız. Birlik içerisinde hareket edersek her sorunun üstesinden kolaylıkla gelebiliriz. Bugün ilk adımı hep birlikte atmış bulunuyoruz. Hepimize çok iş düşüyor. Biz üstümüze düşen tüm sorumluluğu alıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER