Bozkurtlu gençler eğitim için Bulgaristan'a gitti

Bozkurt Belediyesi’nde görevli 4 genç, Erasmus Projesi kapsamında ‘Proje Yönetimi ve Teklif Yazma’ eğitimi için 25-30 Ağustos tarihleri arasında Bulgaristan'ın Madan kentini ziyaret etti.

Bozkurtlu gençler eğitim için Bulgaristan'a gitti

Bozkurt Belediyesi’nin 4 genç personeli, Gençlerin Gelişimi İçin Genç Geliştiriciler Derneği tarafından yürütülen Avrupa Dayanışma Birliği tarafından desteklenen Erasmus Projesi kapsamında ‘Proje Yönetimi ve Teklif Yazma’ eğitimi için Bulgaristan'ın Madan kentine gitti. 25-30 Ağustos tarihleri arasında 5 gün süren projenin ilk gününde Madan Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirildi. Burada gerçekleşen görüşmede; Bozkurt Belediyesi’nin salgının zorlu günlerinde ihtiyaç sahibi vatandaşlar için uygulamaya koyduğu ve ulusal basın bültenlerinde de büyük ilgi gören ‘İyilik Bulaşıcıdır’ Projesi tanıtıldı. Projeyi oldukça beğenen Madan Belediyesi Yönetimi, benzer bir çalışma için en kısa sürede Bozkurt Belediyesi’yle işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirttiler.

“BU TÜR ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Konuyla ilgili açıklama yapan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, “Biz, çalışma arkadaşlarımızın yerel, ulusal ve uluslar arası alanlarda kendilerini daha çok geliştirebilmeleri için her çalışmayı yapıyoruz. Belediyede çalışan gençlerimizin bu tür projelerde yer alması bizim için çok önemli. Çünkü biz bu makamları gelecekte onlara devredeceğiz. Onların yönetim, iletişim ve proje konularında deneyim sahibi olmaları, vatandaşlarımıza daha akılcı, daha şeffaf ve daha kurumsal bir hizmet sunmaları açısından oldukça kıymetli. Buradan Bulgaristan’a gönderdiğimiz genç personellerimiz Mehmet Ali Çalışmaz, Zeynep Gökçen İçöz, Ayşe Çetin ve Büşra Akça’ya, bizleri orada en iyi şekilde temsil etil ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Bu tür çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211