BOZKURTLULAR'DAN BELEDİYEYİ İSTEDİ

BOZKURTLULAR'DAN BELEDİYEYİ İSTEDİ

 AK Parti, ilçe kongrelerini yapıyor. Bozkurt’taki 6’ncı olağan kongreye Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de katıldı. Partililerin büyük ilgi gösterdiği kongrede seçime mevcut İlçe Başkanı Ahmet Bayar’ın çıkardığı tek listeyle gidildi.

Partililerin büyük ilgi gösterdiği kongrede seçime mevcut İlçe Başkanı Ahmet Bayar’ın çıkardığı tek listeyle gidildi. Bakan Zeybekci, partililere seslendiği konuşmasında iddialı konuştu. Parti teşkilatı ile vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkür etti.

“DENİZLİ EGE’NİN VİZYON BİR ŞEHİR HALİNE GELDİ”
Milletin adamlarının milletin hizmetinde durmaksızın çalıştığını söyleyen Bakan Zeybekci, “Allah’a şükrediyorum bize bu aziz ve mübarek millete hizmet etmeyi nasip etti. Sizlere de teşekkür ediyorum. Çünkü desteklerinizle bugün bu milletin içinden çıkan bir bakan yaptınız bizi. Bugün Denizli Ege’nin vizyon bir şehir haline geldi. Siz olmasaydınız biz bunları yapamazdık. Sandık başkanından evinde bizim için dua edene kadar kimlerin katkısı yok ki bu başarıda. Her zaman teşkilatımızın, milletimizin desteğini yanımızda hissettik ve oradan yani sizden güç aldık. Siz istediniz biz de hizmetkarınız olduk. Başkaları ise hep millete hükmetmek için gelmiş; geldi. “Göbeğini kaşıyan bidon kafalı” adam bile dediler. Biz ise milleti mübarek gördük. Biz yani siz; yani Recep Tayyip Erdoğan ve adamları, sevenleri, gönül verenleri” dedi.

”TÜRKİYE İÇİN KÖTÜ KONUŞANLAR TEK TEK MAHCUP OLUYORLAR”
Bakan Zeybekci, Türkiye düşmanlarının hiç bitmediğine ve artık şekil değiştirdiğine dikkat çekti. Zeybekci, “Bu millet İslam’ın sancaktarlığını yapmıştır. Haçlılar’ı çukura gömmüştür. Onlardan bir kısmı işte bu topraklarda, Denizli’de, Yatağan’da yatıyor. Şimdi düşmanlık kılıf değiştirdi. Entrika, çukur terörü, şantaj montaj, 12-25 Aralık hatta 15 Temmuz’da topla tüfekle geldiler. Ama bu millet ve onun görev verdikleri teslim olmadı; tüm bunları bertaraf etti. Bu milletin milli ve manevi değerlerinin kıymetini bilenler, halkına hizmet edenler ise hep baş tacı edildi. Kredi değerlendirme kuruluşları, Türkiye ile ilgili bugüne kadar birçok tahminde bulundu ama hiçbirini tutturamadı. Aylardır her açıklamalarını düzeltmek zorunda kaldı. Bugün bir daha söylüyorum; Aralık ayında büyüme oranında dünyanın 1 numarası olacağız. Bu millete ihanet edenler hiçbir zaman iflah olmadı. Umuyorum ki, bir gün bunu onlar da anlayacaklar. Türkiye için kötü konuşanlar tek tek mahcup oluyorlar. Yakında enflasyonda da faizde de güzel şeylerde olacak. Durmak yok; yola devam!” diye konuştu. Bakan Zeybekci, son olarak salondakilere “Bir gün Bozkurt’ta da Ak Partili bir belediye başkanı olacak” diye seslenerek, ilçe teşkilatına hedef belirledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221